Kiss László: Nem vagyok teljesen őrült! A könyv megírásában közreműködött és szerk.: Bocsák Miklós. Bp., 2006., Magánkiadás. Kiadói papírkötés. A szerző, Kiss László (1949-) labdarúgó, labdarúgó edző által dedikált.
Bocsák Miklós: Vasas-kaland avagy Rácz Gábor feláldozása. Bp., 2004., Magánkiadás. Bp., 2006., Magánkiadás. Kiadói papírkötés. Kiss László (1949-) labdarúgó, labdarúgó edző ajándékozási soraival.
Dr. Fehér Dezső-Török Imre: A verhetetlen Kincsem. Bp., 1974, Natura. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóval, jó állapotban. Az egyik szerző, Dr. Fehér Dezső által dedikált.
Kolb Jenő (szerk.): Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés a XV-XIX. század. REPRINT! 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói egészvászon kötés,
Föld Aurél: Fuss vagy Fizess... (Egy sportsman naplója) Bp., 1942, Kalász Könyvkiadó Rt., 248 p. + 16 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kissé kopott borítóval. Számozott, 31. számú példány.
Dr. Nádori László: Az edzés elmélete és módszertana. Harmadik javított, bővített kiadás. Bp., 1981, Sport. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban.