1903 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. XXXIV. évf. 1903. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1903, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, VIII+412 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, foltos borítóval, melléklet nélkül. Zupančić Vilmos ex libris-szével és névbejegyzésével.
1908 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. XXXIX. évf. 1908. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1908, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, VIII+398 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált, kihajtható táblákkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, foltos borítóval, foltos lapszélekkel, néhány lap szélén a szöveget nem érinti sérüléssel, hiánnyal (8-41. oldalak között), melléklet nélkül. Zupančić Vilmos ex libris-szével és névbejegyzésével.
1910 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. XXXXI. évf. 1910. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1910, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, VIII+318 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel.
1915 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. 46. évf, 1915. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1915, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, 1 t.+VII+256 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, melléklet nélkül. Zupančić Vilmos ex libris-szével és névbejegyzésével.
A XVIII. téli- és a XIX. nyári úttörő-olimpia versenykiírása. 1982/83. tanév. Bp., 1982. Készült a Magyar Diáksport Tanács Általános Iskolai Sportbizottsága közreműködésével. Papírkötés.
Ronniger, Karl: Försters Turistenführer in Wiens Umgebung. 3. köt. Bécs, 1923, Artaria. Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.