Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 164

Gregory K. W. - Raven C. H.: Gorillák nyomában. Ford.: Szent-Ivány József. Bp., 1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, 317+3 p.+XXXII t. (Fekete-fehér képtáblák.) Oldalszámozáson belül két térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. Az eredeti elülső papírborítót az elülső szennylapra kasírozták.
15084.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mesterházy Jenő: A budavári koronázó-főtemplom és altemploma. Bp., 1938., Hollóssy János, 20 p. Kiadói papírkötésben, a hátsó borítón kis szakadásokkal.
15085.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ligeti Lajos: Sárga istenek, sárga emberek. Egy év Belső-Mongólia lámakolostoraiban. Bp., é. n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos, hiányzó címlappal.
15086.

Rufpreis:
800 HUF

15087.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Széplaki György: A Pestszentlőrinc Kossuth téri Református Gyülekezet kettős jubileuma. 1911-1941-1991. Bp., 1991, HungaPrint. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
15088.

Rufpreis:
800 HUF

15089.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cserhát útikalauz. Összeáll.: Kristóf Sándor. Bp., 1957., Sport. Kiadói papírkötés, kissé szakadt címlappal, kissé foltos borítóval.
15090.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Pápa Miklós: Budai hegyek. Útikalauz. Bp., 1957., Sport. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
15091.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hajts Lajos: A térképolvasás gyakorlati kézikönyve. Bp., 1923, Turistaság és Alpinizmus. III. kiadás. Kiadói papírkötés, leszakadt borítóval.
15092.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Strömpl Gábor: Térképolvasás. Turistaság és Alpinizmus 6. Bp., 1927, Turistaság és Alpinizmus. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval és gerinccel.
15093.

Rufpreis:
1 600 HUF

East London Border & Transkeian Territories. Johannesburg, 1935., S.A.R. & H., 103 p.+ 1 t. (Nagyméretű, kihajtható térkép, 48x30 cm.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
15094.

Rufpreis:
2 000 HUF

Salzburg. Stadt und Land, Salzkammergut mit Angaben für Automobilisten. Grieben Reiseführer 48. Berlin, 1931, Grieben, 186+6+2+13 p.+4 t. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült gerinccel, kopott borítóval, a kihajtható térképeken a hajtások mentén szakadással.
15095.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF