https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 164

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tanulmányok Petrovics Ede tiszteletére. A Petrovics Ede Emlékkonferencia (Pécs, 1998. szept. 21.) tanulmányai. Szerk.: Font Márta és Vargha Dezső. Tanulmányok Pécs Történetéből. 8. Pécs, 2001, Pécs Története Alapítvány, 141 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Az egyik szerkesztő, Vargha Dezső dedikációjával, dátumozva./ Paperbinding, in Hungarian language. Signed by each of the authors, Dezső Vargha.
1
15108.

Tanulmányok Petrovics Ede tiszteletére. A Petrovics Ede Emlékkonferencia (Pécs, 1998. szept. 21.) tanulmányai. Szerk.: Font Márta és Vargha Dezső. Tanulmányok Pécs Történetéből. 8. Pécs, 2001, Pécs Története Alapítvány, 141 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Az egyik szerkesztő, Vargha Dezső dedikációjával, dátumozva./ Paperbinding, in Hungarian language. Signed by each of the authors, Dezső Vargha.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kós Károly: Erdély. Erdélyi Szépmives Céh, Kolozsvár. Reprint kiadás! 1988. Kiadói egészvászon kötésben
1
15109.

Kós Károly: Erdély. Erdélyi Szépmives Céh, Kolozsvár. Reprint kiadás! 1988. Kiadói egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rácz István (szerk.): Hajdúnánás története Hajdúnánás, 1973 Kiadói vászonkötésben
1
15110.

Rácz István (szerk.): Hajdúnánás története Hajdúnánás, 1973 Kiadói vászonkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Viga Gyula: Kőmunkák egy bükkalji faluban. Studia Folkloristica et Ethnographica 17. Debrecen, 1985, Kosstuh Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszék. Kiadói papírkötés, egy oldalon bejelöléssel.
1
15111.

Viga Gyula: Kőmunkák egy bükkalji faluban. Studia Folkloristica et Ethnographica 17. Debrecen, 1985, Kosstuh Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszék. Kiadói papírkötés, egy oldalon bejelöléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1941 Budapesti Építőmesterek Kőmíves-, Kőfaragó és Ács Mesterek Ipartestülete évkönyve VII. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp.,1911, Ipartestület,(Stephaneum Nyomda Rt.), 367 p.+2 t. Fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Ipari hatóságok, és ipartestületi elöljáróságok fotóival, névsorával. Számos érdekes írással.  Kiadói félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a hátsó kötéstáblán törésnyommal./ Half-linen-binding, with worn cover, the back cover damaged, in Hungarian language.
1
15112.

1941 Budapesti Építőmesterek Kőmíves-, Kőfaragó és Ács Mesterek Ipartestülete évkönyve VII. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp.,1911, Ipartestület,(Stephaneum Nyomda Rt.), 367 p.+2 t. Fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Ipari hatóságok, és ipartestületi elöljáróságok fotóival, névsorával. Számos érdekes írással. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a hátsó kötéstáblán törésnyommal./ Half-linen-binding, with worn cover, the back cover damaged, in Hungarian language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kós Károly: Erdély. Bp.,1988,Szépirodalmi Könyvkiadó. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés. Reprint.
1
15113.

Kós Károly: Erdély. Bp.,1988,Szépirodalmi Könyvkiadó. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés. Reprint.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Tanulmányok a Ráckevei járás múltjából. Ráckeve, 1972, MSZMP Ráckevei Járási Bizottsága-Ráckevei Járás Tanács V.B. Kiadói műbőrkötés.
1
15114.

Tanulmányok a Ráckevei járás múltjából. Ráckeve, 1972, MSZMP Ráckevei Járási Bizottsága-Ráckevei Járás Tanács V.B. Kiadói műbőrkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balogh Jánosné Horváth Terézia: A pünkösdi király Csepregen és Jókainál. Csepreg, 2005, Farkas Sándor Egylet. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző,  	Balogh Jánosné Horváth Terézia (1941-) által  Gráfik Imre (1944-) etnográfus, muzeológus részére dedikált. dedikált.
1
15115.

Balogh Jánosné Horváth Terézia: A pünkösdi király Csepregen és Jókainál. Csepreg, 2005, Farkas Sándor Egylet. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Balogh Jánosné Horváth Terézia (1941-) által Gráfik Imre (1944-) etnográfus, muzeológus részére dedikált. dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kisházi-kovács László: A városi kegyuraság Szegeden. (A kezdetektől 1850-ig.) METEM Könyvek 59. A szerző által dedikált. Bp., 2006, METEM. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1
15116.

Kisházi-kovács László: A városi kegyuraság Szegeden. (A kezdetektől 1850-ig.) METEM Könyvek 59. A szerző által dedikált. Bp., 2006, METEM. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1935 Mecsek Alján. A Pécsi Pius-Gimnázium lapja. 1935. feb. 1. 21. szám. (Megjelent évente egyszer.) Pécs, Kultura-ny.
1
15117.

1935 Mecsek Alján. A Pécsi Pius-Gimnázium lapja. 1935. feb. 1. 21. szám. (Megjelent évente egyszer.) Pécs, Kultura-ny.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Horváth József: Káptalantóti története. Vörösberény, 1975, ny.n., 134 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borító szélekkel, kissé kopott borítóval.
1
15118.

Horváth József: Káptalantóti története. Vörösberény, 1975, ny.n., 134 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borító szélekkel, kissé kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jankovich B. Dénes (szerk.) Erdmann Gyula (szerk.) : Békéscsaba története I A kezdetektől 1848-ig. Békéscsaba 1991. 859p. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. Néhány beszakadással
1
15500.

Jankovich B. Dénes (szerk.) Erdmann Gyula (szerk.) : Békéscsaba története I A kezdetektől 1848-ig. Békéscsaba 1991. 859p. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. Néhány beszakadással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse