https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 164
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2118003
15072
371
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Imreh István: A törvényhozó székely falu. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1598012
15073
371
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Magyarország helységnévtára 1956. Bp., 1956, KSH. Vászonkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1371031
15074
371
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Albert Dauzat-Fernard Bournon: Paris et ses Environs. Paris,1925, Librairie Larousse, 374 p. Kiadói egészvászon kötés.Sok képpel és illusztrációval. Francia nyelven. A borítója foltos. A gerince sérült, viseltes. / With a lot of picutres, and illustrations, in french language. Cloth-binding. The cover is spotty. The spine is damaged.
Das Lot is nicht erreichbar
2166430
15075
371
0
1400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Lajos: Régi Rétköz. Bp., 1961, Akadémiai Kiadó. Megjelent 650 példányban. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér ábrákkal illusztrálva, kihajtható melléklettel, papír védőborítóval, jó állapotban. 2166436
15076
371
0
1400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szepesi Attila: Az elsüllyedt várkastély. Barangolás a magyar múltban Pázmány Pétertől Hamvas Béláig. Bp., 2004., Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2165795
15077
371
0
1400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Demeter Zsófia-Gelencsér Ferenc: Székesfehérvár anno. Pillanatképek egy város életéből. Székesfehérvár, 1990, Pannon Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2165802
15078
371
0
1400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Hárs József: Soproni olvasókönyv. Cikkgyűjtemény 1873-1944 a helyi magyar lapokból. Sopron, 2003., Quint. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2166932
15079
371
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Derzsi András - Dr. Várszegi Gyula: A metró és a budapesti közlekedés. Bp., é.n., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. 142 p. Kiadói papírborítóban, rengeteg fotóval és illusztrációval. 2161866
15080
371
0
2600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Beszélő házak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly fényképeivel. Bp., 1957., Bibliotheca. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadó egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Dienes Istvánné (?-?) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus feleségének a névbejegyzésével.
Das Lot is nicht erreichbar
2161862
15081
371
0
2600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Beszélő tájak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly fényképeivel. Bp., 1963., Magvető. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadó egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével. 2161997
15082
371
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Magyarföld és népei eredeti képekben. Föld- és népismei, statistikai és történeti folyóirat. Fényes Elek és Luczenbacher János felügyelete mellett szerkeszti és kiadja: Vahot Imre. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint kiadás. Kiadói modern műbőrkötésben, jó állapotban. 2162002
15083
371
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Vujicsics Sztoján: Szentendre. Tahin Gyula fotóival. Bp., 1990, Corvin. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven./Stojan Vujicic: Szentendre, with photos of Tahin Gyula. Paperbinding, in German language.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse