Nagy Péter (Grandpierre Emil): Ó, kedves Kolozsvár. Lírai városkalauz. Tóth István illusztrációival. Reményik Sándor előszavával. Bp., 2005., Noran. Kiadói papírkötés.
Ausina, Gérard - Prodomi, Luigi: Lourdes. The life of Bernadette - The Apparitions - The Shrines. Lourdes, André Doucet Publication. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Cserépfalu hét és fél évszázada. Összeáll. és szerk.: Nagy Károly. Cserépfalu, 1998, Cserépfalu Község Önkormányzata. Gazdag fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos, ceruzás aláhúzásokkal.
2 db Budapest-könyv: The Budapest Museum of Fine Arts (Bp.,1998); Varga Domokos: Budapest (Bp., 1985). Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Dr. Kicsi Sándor: Erdélyi utakon. Nagyváradtól Hargitáig 1. kötet. Szacsvay Imre fotóival. Bp., 1988, Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.