Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 345
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2150110
30690
369
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "II. János Pál pápa látogatása 1991. aug. 16-20. / Életünk Krisztus" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
2148210
30691
369
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 2000. "Hóman Bálint Numizmatikai Nyári Egyetem - Tata / Tata - Totis" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban (34,18g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) patina 2139883
30692
369
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) DN "Johannita rend / 1241. Muhi" Br emlékérem (42,5mm) T:1 2119379
30693
369
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. "MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium" jelzett Ag emlékérem (25,22g/0.800/42.5mm) T:1- ujjlenyomat Adamo SF1
2144270
30694
369
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956 Vértanúk Emlékére - A Magyar Demokrata Fórum 1989" alpakka emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1 2144678
30695
369
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) / Fritz Mihály (1947-) DN "1956" fém emlékérem (42,5mm) T:PP
2033475
30696
369
Numismatik
Csillag István (1881-1968) 1911. "Dr. Vázsonyi Vilmos 1901-1911" egyoldalas Br plakett (53,21g/54x39mm) T:1- / Hungary 1911. "Vilmos Vázsonyi Dr. 1901-1911" one-sided Br plaque (53,21g/54x39mm). Sign.: István Csillag C:AU HP 1659.
2139501
30697
369
3200
Numismatik
Csillag István (1881-1968) 1937. "Spárta Atlétikai Klub / 25 éves fennállásának emlékére" Br plakett (50mm) T:1- 2140580
30698
369
Numismatik
Csóka Zsuzsanna (1962-) 2004. "MÉE Bajai Csoport - Szt. István országa újra Európában" Br emlékérem (42,5mm) T:1 2147136
30699
369
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1970. "Budapesti Éremgyűjtők Vándorgyűlése - Debrecen" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo DE1 2143905
30700
369
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen" Ag emlékérem műanyag tokban (21,48g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) patina 2125597
30701
369
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen" Ag emlékérem (25,08g/0.800/42,5mm) T:1- (erdetileg PP) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF