Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 345

Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "II. János Pál pápa látogatása 1991. aug. 16-20. / Életünk Krisztus" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30690.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bozó Gyula (1913-2004) 2000. "Hóman Bálint Numizmatikai Nyári Egyetem - Tata / Tata - Totis" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban (34,18g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) patina
30691.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Bozó Gyula (1913-2004) / Szabó Géza (1939-) DN "Johannita rend / 1241. Muhi" Br emlékérem (42,5mm) T:1
30692.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. "MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium" jelzett Ag emlékérem (25,22g/0.800/42.5mm) T:1- ujjlenyomat Adamo SF1
30693.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956 Vértanúk Emlékére - A Magyar Demokrata Fórum 1989" alpakka emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1
30694.

Rufpreis:
800 HUF

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) / Fritz Mihály (1947-) DN "1956" fém emlékérem (42,5mm) T:PP
30695.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csillag István (1881-1968) 1911. "Dr. Vázsonyi Vilmos 1901-1911" egyoldalas Br plakett (53,21g/54x39mm) T:1- / Hungary 1911. "Vilmos Vázsonyi Dr. 1901-1911" one-sided Br plaque (53,21g/54x39mm). Sign.: István Csillag C:AU HP 1659.
30696.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csillag István (1881-1968) 1937. "Spárta Atlétikai Klub / 25 éves fennállásának emlékére" Br plakett (50mm) T:1-
30697.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Csóka Zsuzsanna (1962-) 2004. "MÉE Bajai Csoport - Szt. István országa újra Európában" Br emlékérem (42,5mm) T:1
30698.

Rufpreis:
2 000 HUF
17

Csúcs Viktória (1934-) 1970. "Budapesti Éremgyűjtők Vándorgyűlése - Debrecen" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo DE1
30699.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen" Ag emlékérem műanyag tokban (21,48g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) patina
30700.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen" Ag emlékérem (25,08g/0.800/42,5mm) T:1- (erdetileg PP)
30701.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF