Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 345

Bognár György (1944-) 1991. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Láhner György" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo GS10
30666.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bognár György (1944-) 1991. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Dessewffy Arisztid" Br emlékérem (42,5 mm) T:1 GS11
30667.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bognár György (1944-) 1992. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Dessewffy Arisztid" Br és Ag emlékérem pár (35,02g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS11
30668.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajosf" Br és Ag emlékérem pár (34,27g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS12
30669.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo GS12
30670.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem, műanyag tokban (31,18g/0.925/42,5mm) T:1 (PP) patina
30671.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,10g/0.925/42,5mm) T:PP
30672.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott fém emlékérem, eredeti tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
30673.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bognár György (1944-) 1994. "A magyar Országgyűlésben végzett törvényalkotó munkáért - 1990-1994" jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban, peremen sorszám "231" (93,65g/0,925/50mm) T:1 (PP) kis patina
30674.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Bognár György (1944-) 1994. "A magyar Országgyűlésben végzett törvényalkotó munkáért - 1990-1994" jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban, peremen sorszám "246" (93,55g/0,925/50mm) T:1 (PP) kis patina
30675.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Bognár György (1944-) 1995. "Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995 / Szentháromság szobor Nagykanizsa 1773" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:1(PP) apró karcok
30676.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" Br emlékérem (42,5mm) T:2
30677.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF