Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 345
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2144009
30666
369
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Láhner György" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo GS10
2144007
30667
369
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Dessewffy Arisztid" Br emlékérem (42,5 mm) T:1 GS11 2080247
30668
369
6500
Numismatik
Bognár György (1944-) 1992. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Dessewffy Arisztid" Br és Ag emlékérem pár (35,02g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS11
2080024
30669
369
6500
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajosf" Br és Ag emlékérem pár (34,27g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS12
2144027
30670
369
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo GS12
2091801
30671
369
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem, műanyag tokban (31,18g/0.925/42,5mm) T:1 (PP) patina 2121198
30672
369
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,10g/0.925/42,5mm) T:PP
2147407
30673
369
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott fém emlékérem, eredeti tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1- (eredetileg PP) 2118438
30674
369
Numismatik
Bognár György (1944-) 1994. "A magyar Országgyűlésben végzett törvényalkotó munkáért - 1990-1994" jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban, peremen sorszám "231" (93,65g/0,925/50mm) T:1 (PP) kis patina
2131207
30675
369
Numismatik
Bognár György (1944-) 1994. "A magyar Országgyűlésben végzett törvényalkotó munkáért - 1990-1994" jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban, peremen sorszám "246" (93,55g/0,925/50mm) T:1 (PP) kis patina
2143107
30676
369
Numismatik
Bognár György (1944-) 1995. "Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995 / Szentháromság szobor Nagykanizsa 1773" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:1(PP) apró karcok 2079682
30677
369
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" Br emlékérem (42,5mm) T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF