Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 345

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE - 10 éves a Nógrád megyei szervezet / Salgótarján" Br emlékérem (42,5mm) T:2
30738.

Rufpreis:
1 200 HUF

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE - 10 éves a Nógrád megyei szervezet / Salgótarján" Ag emlékérem (36,18g/0.835/42,5mm) + "MÉE - 10 éves a Nógrád megyei szervezet / Salgótarján" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30739.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag emlékérem (34,77g/0.640/42,5mm) T:1 kis patina Adamo ST2
30740.

Rufpreis:
4 000 HUF

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag és Br emlékérem pár (34,95g/0.640/42,5mm) T:1  Adamo ST2
30741.

Rufpreis:
5 000 HUF

Garamkeszi János (1936-2014) DN "Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola" Br emlékérem, hátoldalon gravírozva (60mm) T:1-
30742.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlés Sátoraljaújhely / Kazinczy Ferenc" jelzett Ag emlékérem (35,41g/0.835/42,5mm) T:PP
30743.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gyarmathy György (1910-) 1936. Férfiportré, Br plakett vésett hátlappal "Turóczi Szigfriednek" (482,66g/101x92mm) T:2 / Hungary 1936. "For Szigfried Turóczi" Br plaque, hollow inside with carved back, the obverse and reverse soldered together. Sign.: György Gyarmathy (482,66g/101x92mm) C:XF
30744.

Rufpreis:
8 000 HUF

György Ferenc 1974. "Keszthely / Dunántúli Éremcsere Nap 1974. V. 26." Br emlékérem (70mm) T:2
30745.

Rufpreis:
1 200 HUF

Imre Gábor (1890-1976) 1936. "Kecskemét - 1936 - Hirös Hét" Br emlékérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (59mm) T:1- kis ph.
30746.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ispánki József (1906-1992) 1949. "Dél-Dunántúl dolgozó népe munkában és harcban a szocializmusért / Dél-Dunántúli Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár - Kaposvár 1949. Aug. 14-21. - II. díj" Br díjplakett (81mm) T:2
30747.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Iván István (1905-1968) 1948. június 11. "Magyar Állami Pénzverő - Budapesti Nemzetközi Vásár" Al emlékérem (32mm) + DN "Pécs - Mecsek" fém emlékérem fúrt lyukkal (26,5x36mm) T:1-,2 patina
30748.

Rufpreis:
1 200 HUF

Iván István (1905-1968) 1961. "Az Állami Déryné Színház 10. évfordulójára" Br emlékérem (50mm) T:1-
30749.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF