Bizsu fém karkötő, virágos és vitorlás díszítéssel, egyik vitorláson B... https://www.darabanth.com/de/369-Fernauktion/369.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500011/Bizsu-fem-karkoto-viragos-es-vitorlas-diszitessel-egyik-vitorlason-Balaton-felirattal-a~II2145341
2145341
11747
369
Flea Market
Beschreibung: Bizsu fém karkötő, virágos és vitorlás díszítéssel, egyik vitorláson Balaton felirattal, apró kopásnyomokkal, jelzett, h: 20 cm
: karap_norbert