Antik Zahl der Lose: 27
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2108466
11234
369
Antique
Szecessziós kovácsoltvas padlóváza 57 cm 2151380
11235
369
3800
Antique
cca 1900 Üveg petróleum lámpa, réz historizáló talppal üveg búrával, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 23 cm 2151218
11236
369
Antique
Régebbi népies-florális motívumokkal festett fa doboz fedéllel és zárral, fedél belsejében "Készítette Bor Margit" felirattal. Belsejében egy hiányzó és egy meglévő elválasztóval. Két, a zárat nem nyitó kulccsal. Kopott állapotban. 11,5x12,5x30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF