Antik Zahl der Lose: 27
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2145200
11222
369
Antique
Keleti, festett faragott fa maszk. 31x15 cm
2149641
11223
369
Antique
Szecessziós ón falikép, jelzett a hátoldalán (PR), enyhén sérült, 22×15 cm 2146552
11224
369
Antique
Antik bronz feszület, 4x2,5 cm 2140312
11225
369
Antique
Kínai bronz füstölő tartó edény vizibivalyokkal díszítve / Chinese bronze dish m: 16 cm 2092632
11226
369
Antique
cca 1900-1940 Ceruza hegyező gyűjtemény. 16 db, mind különféle, jelzettek. 2117649
11227
369
4800
Antique
cca 1910 3 db régi aranyozott, díszes, fém kanál, jelzett, kopásnyomokkal, h: 18 cm 1943180
11228
369
26000
Antique
Angol szabadkőműves kötény. Toye & Co. jelzéssel Selyem, bőr, réz rátétekkel. Szép állapotban / Freemason apron. England. XXth century. Silk, leather, copper, 50x42 cm
1943192
11229
369
36000
Antique
Angol szabadkőműves lánc. Selyem palást, zománc rátétekkel. Néhol kis kopásokkal. / Grand Falcon Lodge No 10215. Freemason chain. Silk and enameled metal. England. XXth century. With some small wear.
1776719
11230
369
28000
Antique
1863700
11231
369
38000
Antique
cca 1900 ezüst (Ag,) boros kancsó, jelzett, mesterjeggyel, gravírozott üveggel, m:19 cm 1881267
11232
369
Antique
Alpakka gyümölcsös kosár szamócás díszítéssel. Füllel d:24 cm
1926467
11233
369
110000
Antique
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF