Dr. Fehér Dezső-Török Imre: A verhetetlen Kincsem. Bp., 1974, Natura. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóval, jó állapotban. Az egyik szerző, Dr. Fehér Dezső által dedikált.
Hegyi Iván: Bomba szamba. Ötcsillagos brazil futball. Bp., 2008., Népszabadság. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző érdekes dedikációjával.
Föld Aurél: Fuss vagy Fizess... (Egy sportsman naplója) Bp., 1942, Kalász Könyvkiadó Rt., 248 p. + 16 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kissé kopott borítóval. Számozott, 31. számú példány.
Vető Péter: ASI... Más világ. Leleplező riportkönyv egy pilótáról aki nagyon tehetséges, vagy...? hn.,én., Vető Kereskedés. Kiadói kartonált papírkötés.
1903 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. XXXIV. évf. 1903. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1903, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, VIII+412 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, foltos borítóval, melléklet nélkül. Zupančić Vilmos ex libris-szével és névbejegyzésével.
1908 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. XXXIX. évf. 1908. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1908, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, VIII+398 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált, kihajtható táblákkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, foltos borítóval, foltos lapszélekkel, néhány lap szélén a szöveget nem érinti sérüléssel, hiánnyal (8-41. oldalak között), melléklet nélkül. Zupančić Vilmos ex libris-szével és névbejegyzésével.
1910 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. XXXXI. évf. 1910. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1910, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, VIII+318 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel.
1915 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. 46. évf, 1915. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1915, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, 1 t.+VII+256 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, melléklet nélkül. Zupančić Vilmos ex libris-szével és névbejegyzésével.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.