https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 65
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1969826
15641
369
0
4800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Maróczy Géza: A modern sakk vezérkönyve. Kezdőknek, haladóknak, mestereknek. Bp., [1940], Pantheon, 320 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1971153
15642
369
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Madarász István: A kézilabdázás játékszabályai és a játékvezetés. Bp., 1997. Magyar Kézilabda Szövetség. egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1957213
15643
369
0
1600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Kő András: A Grosics. Bp., 2007, Apriori Int. Számos fotóval. Kiadói modern keménykötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1969516
15644
369
0
2400
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Peterdi Pál: Gyarmati sors avagy egy bal kéz története. Bp.,1996, Históriás. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1792725
15645
369
0
1200
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
A. A. Kotov: A sakkozó gondolkodásának titkai. Fordította: Müller László. Bp., 1977, Sport. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés
Das Lot is nicht erreichbar
1983254
15646
369
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Peterdi Pál: Sport és szépség. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kis kopásnyomokkal, hiányzó elülső szennylappal.
Das Lot is nicht erreichbar
1970305
15647
369
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
1969 XXIV. Országos bajnokság. 1968. Bp., 1969, Budapesti Sakkszövetség, 62 p. A borító kissé foltos. Megjelent 350 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2105322
15648
369
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó János: Kosárlabda. Az Országos Sport Hivatal Szakkönyvtára 4. Bp.,1948., Testkultura, 55+1 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
Das Lot is nicht erreichbar
2102233
15649
369
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Kapitányságom története... Papp László/Baróti Lajos. Összeállította Lepies György. Bp,1984.,Népszava. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1969514
15650
369
0
1400
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Détári Lajos-Pietsch Tibor: Détári. Az utolsó magyar világsztár. Bp.,2013, Ulpius. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1956157
15651
369
0
1800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Domokos Lajos: A lovaglás alapjai. Bp.,1987, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1957245
15652
369
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Kő András: Papp Laci. Bp., 1973, Sport. Kiadói kartonált papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse