Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 166

15096.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tanulmányok a Ráckevei járás múltjából. Ráckeve, 1972, MSZMP Ráckevei Járási Bizottsága-Ráckevei Járás Tanács V.B. Kiadói műbőrkötés.
15097.

Rufpreis:
1 000 HUF

15098.

Rufpreis:
3 000 HUF

15099.

Rufpreis:
2 000 HUF

1935 Mecsek Alján. A Pécsi Pius-Gimnázium lapja. 1935. feb. 1. 21. szám. (Megjelent évente egyszer.) Pécs, Kultura-ny.
15100.

Rufpreis:
1 000 HUF

15101.

Rufpreis:
1 000 HUF

Németh Gyula: Guía Turistica Hungría. Bp.,1990.,Corvina. Spanyol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15102.

Rufpreis:
800 HUF

Kollin Ferenc (szerk.): Budapesti üdvözlet. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, tékával. Térkép nélkül
15103.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lám Frigyes: Egy győri polgár a reformkorszakban. Bp.,1928., Győr Szab. Kir. Város, 148 p. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás bejelölésekkel.
15104.

Rufpreis:
1 400 HUF

Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, tékával. Térkép nélkül
15105.

Rufpreis:
1 200 HUF

4 db Budapesttel kapcsolatos kiadvány: A budai várban. Bp., 1968, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat. Enyhén kopott borítóval + F. Mihály Ida, Lócsy Erzsébet, Holl Imre: A középkori Buda és Pest. Bp., 1955, Népművelési Minisztérium Múzeumi Főosztálya. Sérült gerinccel. + Dr. Csapó Katalin, Karner Katalin : Vendégváró Budapest. A fővárosi vendéglátás és idegenforgalom a városfejlődés tükrében 1873-1930/Kiállítási ismertető. Bp., 1996, Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum. Jó állapotban + Várkerület 1945 1965. Bp., é.n., Hazafias Népfront I. ker. bizottsága.
15106.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rózsa György: Öt évszázad pápai látképei - Ansichten von Pápa aus fünf Jahrhunderten. Pápa, JMVK, 2000. Magyar-német nyelvű kiadvány. Kihajtható képekkel. Kiadói kartonált papírkötésben.
15107.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF