https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 166

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Valigi, Cinzia: Róma és a Vatikán. Narni Terni, 1996, Plurigraf Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
15084.

Valigi, Cinzia: Róma és a Vatikán. Narni Terni, 1996, Plurigraf Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Aranykönyv: Firenze. A város remekművei. Firenze,én., Bonechi. Rengeteg illusztrációval, térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés.
1
15085.

Aranykönyv: Firenze. A város remekművei. Firenze,én., Bonechi. Rengeteg illusztrációval, térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Leningrád. Leningrád,én., Aurora. Orosz nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
1
15086.

Leningrád. Leningrád,én., Aurora. Orosz nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db Széchényista öregdiák kiadvány. Volt egyszer egy Gymnasium I.; Emlékezés. Bp., 2004, 2006. Kiadói papírkötés.
1
15087.

2 db Széchényista öregdiák kiadvány. Volt egyszer egy Gymnasium I.; Emlékezés. Bp., 2004, 2006. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Die Stifte der Augustiner-Chorherren in Böhmen, Mähren und Ungarn. Wien, 1994. Meyer. Kiadói kartonálásban
1
15088.

Die Stifte der Augustiner-Chorherren in Böhmen, Mähren und Ungarn. Wien, 1994. Meyer. Kiadói kartonálásban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Budapest Történetének Irodalma. (1493-1700.) Összegyűjtötte Majláth Béla. Bp., 1886, Révay Leó, VII+118 p. Átkötött félvászon-kötés, az egyik lap kijár (1/2.), a hátsó papírborító meg van, de nincs bekötve és körbevágták, címlapja javított. Magánkönyvtári címkével és bélyegzővel./ Literature of History of Budapest. (1493-1700.) Collected by Béla Majláth. Bp., 1886, Révay. Half-linen-binding, in Hungarian language, one page coming out, the title-page repaired. In Hungarian language.
1
15089.

Budapest Történetének Irodalma. (1493-1700.) Összegyűjtötte Majláth Béla. Bp., 1886, Révay Leó, VII+118 p. Átkötött félvászon-kötés, az egyik lap kijár (1/2.), a hátsó papírborító meg van, de nincs bekötve és körbevágták, címlapja javított. Magánkönyvtári címkével és bélyegzővel./ Literature of History of Budapest. (1493-1700.) Collected by Béla Majláth. Bp., 1886, Révay. Half-linen-binding, in Hungarian language, one page coming out, the title-page repaired. In Hungarian language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lapohos András: Zúgó harangok üzenete. Dedikált példány. Kolozsvár, 2008. Grafycolor. Kiadói papírkötésben.
1
15090.

Lapohos András: Zúgó harangok üzenete. Dedikált példány. Kolozsvár, 2008. Grafycolor. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kós Károly: Erdély. Erdélyi Szépmives Céh, Kolozsvár. Reprint kiadás! 1988. Kiadói egészvászon kötésben
1
15091.

Kós Károly: Erdély. Erdélyi Szépmives Céh, Kolozsvár. Reprint kiadás! 1988. Kiadói egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rácz István (szerk.): Hajdúnánás története Hajdúnánás, 1973 Kiadói vászonkötésben
1
15092.

Rácz István (szerk.): Hajdúnánás története Hajdúnánás, 1973 Kiadói vászonkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Viga Gyula: Kőmunkák egy bükkalji faluban. Studia Folkloristica et Ethnographica 17. Debrecen, 1985, Kosstuh Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszék. Kiadói papírkötés, egy oldalon bejelöléssel.
1
15093.

Viga Gyula: Kőmunkák egy bükkalji faluban. Studia Folkloristica et Ethnographica 17. Debrecen, 1985, Kosstuh Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszék. Kiadói papírkötés, egy oldalon bejelöléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1941 Budapesti Építőmesterek Kőmíves-, Kőfaragó és Ács Mesterek Ipartestülete évkönyve VII. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp.,1911, Ipartestület,(Stephaneum Nyomda Rt.), 367 p.+2 t. Fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Ipari hatóságok, és ipartestületi elöljáróságok fotóival, névsorával. Számos érdekes írással.  Kiadói félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a hátsó kötéstáblán törésnyommal./ Half-linen-binding, with worn cover, the back cover damaged, in Hungarian language.
1
15094.

1941 Budapesti Építőmesterek Kőmíves-, Kőfaragó és Ács Mesterek Ipartestülete évkönyve VII. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp.,1911, Ipartestület,(Stephaneum Nyomda Rt.), 367 p.+2 t. Fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Ipari hatóságok, és ipartestületi elöljáróságok fotóival, névsorával. Számos érdekes írással. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a hátsó kötéstáblán törésnyommal./ Half-linen-binding, with worn cover, the back cover damaged, in Hungarian language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tatabányai séták. Szerk.: Fűrészné Molnár Anikó. Tatabánya, 1991., Tatabányai Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal.
1
15095.

Tatabányai séták. Szerk.: Fűrészné Molnár Anikó. Tatabánya, 1991., Tatabányai Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse