https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 166
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2063913
15036
369
0
4400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Cserépfalu hét és fél évszázada. Összeáll. és szerk.: Nagy Károly. Cserépfalu, 1998, Cserépfalu Község Önkormányzata. Gazdag fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos, ceruzás aláhúzásokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2048646
15037
369
0
4400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Papp József Dr.:Tiszacsege történeti néprajza. Debrecen, 1992. Ethnica. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2013041
15038
369
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
2 db Budapest-könyv: The Budapest Museum of Fine Arts (Bp.,1998); Varga Domokos: Budapest (Bp., 1985). Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2110864
15039
369
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Kicsi Sándor: Erdélyi utakon. Nagyváradtól Hargitáig 1. kötet. Szacsvay Imre fotóival. Bp., 1988, Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2110944
15040
369
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Orbán Balázs: Torda város és környéke. Hasonmás. Bp., 1984, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2012948
15041
369
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Németh Andrea: Budapest fényei. Bp., 1988, szerzői. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2097182
15042
369
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Korniss Péter - Lázár István: Magyarország. Bp., 1996, Officina Nova-Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2097193
15043
369
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szabóky Zsolt-Gulay István: Im Herzen von Budapest/In the heart of Budapest. Bp., én., Kossuth. Német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2097200
15044
369
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Biathová, Katarína: Gotické tabuľové maľby na Orave. Bratislava/Pozsony-Dolný Kubín/Alsókubin, 1974, Pallas-Oravská Galéria. Szlovák nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2010269
15045
369
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Breuninger, E(duard): Bilder aus Schwaben Gauen. Stuttgart, 1909, Chr. Scheufele. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, a gerincen kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
2010175
15046
369
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Garami László-Kurunczi Margit-Tóth Ágnes: Varázslatos Magyarország. Bp., 2003, Viva Media-Athenaeum 2000. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2009125
15047
369
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Győző: Supertravel. Bp.,2009, Athenaeum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. CD-melléklettel.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse