Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

Kolligátum a Népies gazdasági felolvasások c. sorozatból (2-5.,7.,11.,13-15.,18.,20.,24., 30., 32-34.,36-37.,39.-40., 43., 45-46., 49.): Sporzon Pál: Talajművelésnél kisgazdaságokban használt gépek és eszközök.;Faber Sándor: A mélyszántás.; U.Ö.: Az istállótrágya.; U.Ö.: Trágyázás istállótrágyával.; Ormándy János: A talaj okszerű kihasználása.; U.Ö.: Vetésforgók a kisgazdaságban.; Szabó István: Legelők és rétek.; Faber Sándor: A gabonafélék termesztése.; Faber Sándor: A vetőmag termelése és javítása.; Rázsó Imre: A tengeri termesztése.; Németh József: Szántóföldi ugorka- és salátatermesztés.; U.Ö.: Szántóföldi zöldségtermesztés. A paprika és paradicsom termesztése.; Dr. Barna Balázs: Gazdasági növények betegségei.; Szabó István: Hízómarha takarmányozása. ; U.Ö.: Az igáslovak tenyésztése és takarmányozása.; U.Ö.: Csikónevelés.; U.Ö.: A sertés hizlalása.; Kovácsy Béla: A juh tenyésztése és tartása.; Kövy József: Baromfihizlalás.; Winkler János: Baromfi- és tojáskereskedelem.;Jakab László: A beteg állatok ápolása.; Vörös Pál: Kisgazdaságok számvitele.; Groffits Gábor: Gazdasági építkezés.; Csernay Ödön: Mit, mikor és hogyan küldjünk a piacra?Bp., 1912-1913,Pallas, 30+23+20+23+19+20+15+23+26+27+20+24+14+32+23+16+19+20+24+20+23+28+24+31 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, az első címlapon kis hiánnyal, egy lap kijár, egy címlapon folttal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor