https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 84

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Spanyolország ~1938-1975. "Katolikus Izabella-rend nagykeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, hátoldalán "Fabrique de Ordres Francais et Etrangers - Paris" gyártói jelzés (76x76mm) T:2- zománchibák, zománchiány, előlapi medalion javított/ragasztott Spain ~1938-1975. "Order of Isabella the Catholic Star of Grand Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with "Fabrique de Ordres Francais et Etrangers - Paris" on reverse (76x76mm) C:VF enamell errors, enamell missing, the obverse medallion is repaired/glued
1
31440.

Spanyolország ~1938-1975. "Katolikus Izabella-rend nagykeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, hátoldalán "Fabrique de Ordres Francais et Etrangers - Paris" gyártói jelzés (76x76mm) T:2- zománchibák, zománchiány, előlapi medalion javított/ragasztott Spain ~1938-1975. "Order of Isabella the Catholic Star of Grand Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with "Fabrique de Ordres Francais et Etrangers - Paris" on reverse (76x76mm) C:VF enamell errors, enamell missing, the obverse medallion is repaired/glued

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1946- "IUS (International Union of Students)" 2db zománcozott jelvény, eredeti tokban T:1-,2 ~1946- "IUS (International Union of Students)" 2pcs of enamelled badges in original case C:AU,XF
1
31441.

~1946- "IUS (International Union of Students)" 2db zománcozott jelvény, eredeti tokban T:1-,2 ~1946- "IUS (International Union of Students)" 2pcs of enamelled badges in original case C:AU,XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
DN "KGY - Gimnázium" zománcozott fém jelvény (27mm) T:1-
1
31442.

DN "KGY - Gimnázium" zománcozott fém jelvény (27mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
DN "DAU" zománcozott fém kitűző T:1-,2
1
31443.

DN "DAU" zománcozott fém kitűző T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN "Unaids" festett fém jelvény T:1- ND "Unaids" painted metal badge C:AU
1
31444.

DN "Unaids" festett fém jelvény T:1- ND "Unaids" painted metal badge C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jelvény tétel, kétféle: "78 Expedíció" (6x) + "Szocialista Párt" (7x) T:2 egyik fo.
1
31445.

Jelvény tétel, kétféle: "78 Expedíció" (6x) + "Szocialista Párt" (7x) T:2 egyik fo.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN "MBSZ (Magyar Birkózó Szövetség)" zománcozott fém kitűző T:1-,2
1
31446.

DN "MBSZ (Magyar Birkózó Szövetség)" zománcozott fém kitűző T:1-,2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN "Concordia Lovagrend" aranyozott és zománcozott kitüntetés nyakszalagon, "Arturo Pozzi" feliratú dísztokban (58mm) T:2 kis zománchibák és hiány /  ND "Military Order of the Knight's of Concordia" gold plated and enamelled cross on neck ribbon, in "Arturo Pozzi" case (58mm) C:XF small enamell errors and some missing
1
31447.

DN "Concordia Lovagrend" aranyozott és zománcozott kitüntetés nyakszalagon, "Arturo Pozzi" feliratú dísztokban (58mm) T:2 kis zománchibák és hiány / ND "Military Order of the Knight's of Concordia" gold plated and enamelled cross on neck ribbon, in "Arturo Pozzi" case (58mm) C:XF small enamell errors and some missing

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3db klf német fém kitűző, közte "Düsseldorf 1926" T:2 3pcs of diff German pins, including "Düsseldorf 1926" C:XF
1
31448.

3db klf német fém kitűző, közte "Düsseldorf 1926" T:2 3pcs of diff German pins, including "Düsseldorf 1926" C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
4db klf külföldi jelvény és kitűző, közte 1db jelzett Ag T:2 4pcs of diff badges and pins, including 1pc hallmarked Ag C:XF
1
31449.

4db klf külföldi jelvény és kitűző, közte 1db jelzett Ag T:2 4pcs of diff badges and pins, including 1pc hallmarked Ag C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
5db klf magyar és szlovák tájfutó jelvény, közte 1951. "DI. Vasas Bükki Terepv. 1951.V.19-20." zománcozott Br jelvény (27x32mm), 1954. "Vasas-Izzó Pilis 1954." zománcozott Br jelvény (27x29mm) T:2,2- zománchiba 5pcs of diff Hungarian and Slovakian orienteering badges C:XF,VF enamel error
1
31450.

5db klf magyar és szlovák tájfutó jelvény, közte 1951. "DI. Vasas Bükki Terepv. 1951.V.19-20." zománcozott Br jelvény (27x32mm), 1954. "Vasas-Izzó Pilis 1954." zománcozott Br jelvény (27x29mm) T:2,2- zománchiba 5pcs of diff Hungarian and Slovakian orienteering badges C:XF,VF enamel error

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
5db klf egyházi témájú jelvény és medál, közte Pankotai Farkas Béla (1885-1945) 1936. "XXVII. Országos Katolikus Nagygyűlés - XI. Ince" ezüstözött Cu lemez jelvény (29mm), 1934. "XXV. Országos Katolikus Nagygyűlés - Actio Catholica" Cu jelvény (34mm) T:2
1
31451.

5db klf egyházi témájú jelvény és medál, közte Pankotai Farkas Béla (1885-1945) 1936. "XXVII. Országos Katolikus Nagygyűlés - XI. Ince" ezüstözött Cu lemez jelvény (29mm), 1934. "XXV. Országos Katolikus Nagygyűlés - Actio Catholica" Cu jelvény (34mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse