Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 84

~1980-1990. "Vöröskeresztes Tevékenységért Kitüntetés" arany fokozata, tokja sérült T:2
31428.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1998. "Magyar Ejtőernyősök Bajtársi Szövetsége - Veterán Csoport / 1938-1998 - Pápa" kitűző (2x) (37,5mm) T:1
31429.

Rufpreis:
1 000 HUF

31430.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

31431.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

31432.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Kanada DN "Lotto BC - Budapest" jelvény (2x) T:1 Canada ND "Lotto BC - Budapest" badge (2x) C:UNC
31433.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy-Britannia 1965. "Manchester United - Világkupa 1966"  zománcozott, jelzett Ag jelvény kis tokban,  "TAB" gyártói jelzéssel. A fémjelek alapján Birmingham-i gyártmány. (3,54g/0.958/20,5x20,5mm) T:1-,2 Great Britain 1965. "Manchester United - World Cup 1966" enamelled, hallmarked Ag badge in case, with "TAB" makers mark. According the hallmarks made in Birmingham. (3,54g/0.958/20,5x20,5mm) C:AU,XF
31434.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

31435.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

Románia DN "Arad - Alma Mater" zománcozott aranyozott jelvény (2x) (30mm) T:2 Romania ND "Arad - Alma Mater" enamelled, gilt badge (2x) (30mm) C:XF
31436.

Rufpreis:
2 000 HUF

Románia DN "SRSC" zománcozott fém jelvény (15x17mm) T:2 Romania ND "SRSC" enamelled metal badge (15x17mm) C:XF
31437.

Rufpreis:
1 000 HUF

31438.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

31439.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF