Belgium ~1900. "II. Lipót-rend Főtiszti csillaga" jelzetlen Ag csillag, több sérüléssel (79x83mm) T:3 zománchiány, a középső medalion nincs rögzítve Belgium ~1900. "Order of Leopold II, Grand Officer" unmarked Ag star, damaged is several places (79x83mm) C:F enamell missing, the center medallion drops out
Nagy-Britannia 1965. "Manchester United - Világkupa 1966" zománcozott, jelzett Ag jelvény kis tokban, "TAB" gyártói jelzéssel. A fémjelek alapján Birmingham-i gyártmány. (3,54g/0.958/20,5x20,5mm) T:1-,2 Great Britain 1965. "Manchester United - World Cup 1966" enamelled, hallmarked Ag badge in case, with "TAB" makers mark. According the hallmarks made in Birmingham. (3,54g/0.958/20,5x20,5mm) C:AU,XF
Német Harmadik Birodalom 1938. "7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (Július 7-10. Kézilabda Világbajnokság Berlin 1938)" Boda György válogatott kézilabdás hagyatékából származó Br díjérem, az első nagypályás, szabadtéri Kézilabda Világbajnokságról. Szign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + Boda György portréja üvegezett keretben valamint három-három fénykép és újságkivágás T:1-,2 / German Third Reich 1938. "7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (July 7-10th Handball World Championship Berlin 1938)" from the legacy of György Boda member of the National Team, Br award medallion from the first large, open field Handball Championship. Sign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + portrait of György Boda in glass frame and three-three photos and newspaper cutouts C:AU,XF
Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkeresztjének csillaga" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül (72x72mm) T:2,2- zománchiba,zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic I Class Commander Star" gold plated and enamelled decoration, unmarked (72x72mm) C:XF,VF enamell error,enamell missing
Spanyolország ~1900-1975. "Katolikus Izabella-rend középkereszt" aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, nyakszalagon (~53x80mm) T:2,2- több zománchiány Spain ~1900-1975. "Order of Isabella the Catholic Commander Cross" gold plated and enamelled decoration, unmarked, with neck ribbon (~53x80mm) C:XF,VF enamell missing in several places