Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 84
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2127709
31416
367
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, igazolással, eredeti tokban T:2- Hungary 1970. "Liberation Jubilee Medal" golded, enamelled Br decoration, with ribbon and miniature, with certificate, in original case C:VF NMK 712. 2126281
31417
367
4400
Numismatik
~1970. "Ifjúságért" fém kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Nagy István János T:1- 2127370
31418
367
Numismatik
~1970. "A közlekedés kiváló dolgozója" zománcozott kitüntetés tokban, miniatűrrel T:1- 2127373
31419
367
Numismatik
~1970. "A Szocialista Kultúráért" zománcozott fém kitüntetés tokban T:1- 2128071
31420
367
Numismatik
1974. "Tűzbiztonsági Érem arany fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:1- NMK 564. 1595167
31421
367
Numismatik
1975. "Bányász Szolgálati Érdemérem" arany fokozata, aranyozott és zománcozott kitüntetés mellszalagon + adományozói okirat, szárazpecséttel T:1- 2013645
31422
367
Numismatik
2127367
31423
367
Numismatik
~1960-1980. "Kiváló Dolgozó" zománcozott jelvény, Kádár-címerrel, eredeti tokban (26mm) T:2 2128069
31424
367
Numismatik
1985. "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott Br kitüntetés szalagon, szalagsávval, sérült dísztokban T:1- 2128034
31425
367
Numismatik
1985. "Munka Érdemrend" arany fokozata, eredeti tokban, miniatűrrel és szalagsávval, eredeti tokban T:1- 2127529
31426
367
Numismatik
1985. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1- 1985. Hungary "Order of Labour" silver grade, silvered, enamelled Br decoration with ribbon, in original case C:AU NMK: 600. 2127768
31427
367
Numismatik
~1980-1990. "Vöröskeresztes Tevékenységért Kitüntetés" bronz fokozata eredeti tokban miniatűrrel T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF