1914 Katonák sorozására felhívó hirdetmény a monarchia összes nyelvén a világháború kitörésekor / Drafting announcement in all the languages of the Monarchy. 94x64 cm
1914 Katonák sorozására felhívó hirdetmény a monarchia összes nyelvén a világháború kitörésekor. Hajtva / Drafting announcement in all the languages of the Monarchy. 90x75 cm
1914 július 30. Felhívás távíró és távbeszélő eszközök védelmére a mozgósítás miatt, és az esetleges megrongálók feljelentéséért díj felajánlása 35x41 cm
cca 1930-1940 Nyugállományú százados családja körében, karddal, kitüntetésekkel, ritka szolgálati díszérem kitüntetéssel, fotó kartonon, a karton sérült, 14x19 cm