Militaria Zahl der Lose: 141
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1644088
12765
367
Military
1989860
12766
367
22000
Military
cca 1900 Régi tisztikard(?), jelzett, teljes hossz: 98,5 cm 2012058
12767
367
3200
Military
cca 1914-1918 Katonák csoportképe, köztük tüzérek is, fotó, üvegezett fa keretben, 15,5×19 cm
2011504
12768
367
Military
2115841
12769
367
Military
cca 1920-1930 Katonai vagy szanitéc hálózsák, bakelit gombokkal 2129285
12770
367
Military
cca 1900 Éder Pál (1849-1916) a soproni cs. és kir. báró Salis-Soglio Gyalogezred századosa és katonatársai, fotó kartonon, Atelier Marietta Bruck an der Leitha, a felületén kis foltokkal, 25x30 cm 2129267
12771
367
Military
cca 1880-1890 Éder Pál (1849-1916) hadnagy és katonatársai, fotó kartonon, (Nagykanizsa), J. Fiedler, 22x28 cm 2129170
12772
367
Military
cca 1900 Éder Pál (1849-1916) a soproni cs. és kir. báró Salis-Soglio Gyalogezred tisztje (századosa ?) és katonatársai, fotó kartonon, a felületén kis foltokkal, 20x25 cm 2124779
12773
367
Military
Tankhoz való ivó kulacs. Fém. 38x19 cm 2126250
12774
367
Military
cca 1930-1940 Civil ruhás férfi fotója, I. világháború kitüntetésekkel, vitézi jelvénnyel,22x17 c,
2126260
12775
367
Military
cca 1920-1930 Katonatiszt nagytársasági egyenruhás fotója, kitüntetésekkel, fotó kartonon, 17x11 cm
2126230
12776
367
Military
cca 1910 Cs. és Kir. ezredes, és felesége fotója, a férfin a Ferenc József-rend tisztikeresztjével, a felületén karcolásokkal,10x14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF