Militaria

Zahl der Lose: 141

12765.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900 Régi tisztikard(?), jelzett, teljes hossz: 98,5 cm
12766.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
11

cca 1914-1918 Katonák csoportképe, köztük tüzérek is, fotó, üvegezett fa keretben, 15,5×19 cm
12767.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Katonai kulacs, m: 21 cm
12768.

Katonai kulacs, m: 21 cm

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1920-1930 Katonai vagy szanitéc hálózsák, bakelit gombokkal
12769.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1900 Éder Pál (1849-1916) a soproni cs. és kir. báró Salis-Soglio Gyalogezred századosa és katonatársai, fotó kartonon, Atelier Marietta Bruck an der Leitha, a felületén kis foltokkal, 25x30 cm
12770.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1880-1890 Éder Pál (1849-1916) hadnagy és katonatársai, fotó kartonon, (Nagykanizsa), J. Fiedler, 22x28 cm
12771.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1900 Éder Pál (1849-1916) a soproni cs. és kir. báró Salis-Soglio Gyalogezred tisztje (századosa ?) és katonatársai, fotó kartonon, a felületén kis foltokkal, 20x25 cm
12772.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tankhoz való ivó kulacs. Fém.  38x19 cm
12773.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1930-1940 Civil ruhás férfi fotója, I. világháború kitüntetésekkel, vitézi jelvénnyel,22x17 c,
12774.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1920-1930 Katonatiszt nagytársasági egyenruhás fotója, kitüntetésekkel, fotó kartonon, 17x11 cm
12775.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1910 Cs. és Kir. ezredes, és felesége fotója, a férfin a Ferenc József-rend tisztikeresztjével, a felületén karcolásokkal,10x14 cm
12776.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF