XIX. sz.: Tűzaranyozott bíborosi lánc. Nagyméretű címeres függővel 10,5 cm Hozzá készült dobozban / Gold plated metal high priest (cardinal) chain with costuma made box.
1900 "A(radi) A(tlétikai) C(lub) Tedeschi Viktor elnök tisztelet díja, 1900 V/16." feliratú, kutyafejekkel díszített réz doboz, fa betéttel, jelzés nélkül, az egyik felirat és az egyik kutyafej gravírozott, 14x10x5 cm Tedeschi Viktor (?-?) Aradi Atlétikai Club elnöke, az Arad-Csanádi Egyesült Vasutak vezetője, valamint az Arad Hegyalajai TE , illetve az Aradi Turista Egyesület elnöke.
XIX. sz vége: Nagy méretű neobarokk gyertyatartó pár és kandallóóra szett. Festett porcelán, egy repedéssel réz sárkány díszítéssel. Óra szerkezet ingajáratos, számlapja festett porcelán, hibátlan. Gyertyatartó: 71 cm, Óra: 65 cm.