https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Antik

Zahl der Lose: 32

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
XIX. sz.: Tűzaranyozott bíborosi lánc. Nagyméretű címeres függővel 10,5 cm Hozzá készült dobozban / Gold plated metal high priest (cardinal) chain with costuma made box.
1
11078.

XIX. sz.: Tűzaranyozott bíborosi lánc. Nagyméretű címeres függővel 10,5 cm Hozzá készült dobozban / Gold plated metal high priest (cardinal) chain with costuma made box.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
XVIII. sz.: Céhbehívó tábla lakatos céh részére. Lakkozott fa. / Locksmith guild wooden table 30x29 cm
1
11079.

XVIII. sz.: Céhbehívó tábla lakatos céh részére. Lakkozott fa. / Locksmith guild wooden table 30x29 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Kínai, sárkány figurás Clouson rekeszzománccal díszített fém tálka. Sérült a zománc. / Chinese enameled copper bowl with dragon figure. d:10, m: 11 cm
1
11080.

Kínai, sárkány figurás Clouson rekeszzománccal díszített fém tálka. Sérült a zománc. / Chinese enameled copper bowl with dragon figure. d:10, m: 11 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Faragott fa polc, halász lányt ábrázoló kerámia berakással 69x35 cm
1
11081.

Faragott fa polc, halász lányt ábrázoló kerámia berakással 69x35 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
12
 
1900 "A(radi) A(tlétikai) C(lub) Tedeschi Viktor elnök tisztelet díja, 1900 V/16." feliratú, kutyafejekkel díszített réz doboz, fa betéttel, jelzés nélkül, az egyik felirat és az egyik kutyafej gravírozott, 14x10x5 cm   Tedeschi Viktor (?-?) Aradi Atlétikai Club elnöke, az Arad-Csanádi Egyesült Vasutak vezetője, valamint az Arad Hegyalajai TE , illetve az Aradi Turista Egyesület elnöke.
1
11082.

1900 "A(radi) A(tlétikai) C(lub) Tedeschi Viktor elnök tisztelet díja, 1900 V/16." feliratú, kutyafejekkel díszített réz doboz, fa betéttel, jelzés nélkül, az egyik felirat és az egyik kutyafej gravírozott, 14x10x5 cm Tedeschi Viktor (?-?) Aradi Atlétikai Club elnöke, az Arad-Csanádi Egyesült Vasutak vezetője, valamint az Arad Hegyalajai TE , illetve az Aradi Turista Egyesület elnöke.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Magasított asztalka. Intarziás, festett faragott fa. Nagyon szép állapotban. m: 73 cm, d: 46 cm
1
11083.

Magasított asztalka. Intarziás, festett faragott fa. Nagyon szép állapotban. m: 73 cm, d: 46 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
53
 
Biedermeier fiókos komód. Kopásokkal. 64x41 cm, m: 68 cm
1
11084.

Biedermeier fiókos komód. Kopásokkal. 64x41 cm, m: 68 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
54
 
XIX. sz vége: Nagy méretű neobarokk gyertyatartó pár és kandallóóra szett. Festett porcelán, egy repedéssel réz sárkány díszítéssel. Óra szerkezet ingajáratos, számlapja festett porcelán, hibátlan. Gyertyatartó: 71 cm, Óra: 65 cm.
1
11085.

XIX. sz vége: Nagy méretű neobarokk gyertyatartó pár és kandallóóra szett. Festett porcelán, egy repedéssel réz sárkány díszítéssel. Óra szerkezet ingajáratos, számlapja festett porcelán, hibátlan. Gyertyatartó: 71 cm, Óra: 65 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse