Antik Zahl der Lose: 32
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1845509
11065
367
40000
Antique
2131019
11066
367
Antique
1889 Faragott fa kulacs monogrammal. 32 cm 2127048
11067
367
Antique
Tevan Margit (1901-1978: Jelenetek, fém dobozka, jelzett, sérült, d: 12 cm + iparművész fém doboz, 19×12×3,5 cm 2128018
11068
367
30000
Antique
Asztali tintatartó szett, szép állapotban, csiszolt üveg tintatartóval, alján jelzett, 10×17×6 cm
2125937
11069
367
Antique
2 db alpakka kínáló és vajtartó, egyik mellé majdnem hozzávaló üveg fedő 21 cm, 17 cm
2125939
11070
367
Antique
Angol jelzett alpakka mustár kínáló rózsaszín üveggel. 16x15 cm
2125977
11071
367
Antique
Jelzett halas ón tál. d: 23 cm 2127879
11072
367
Antique
Régi amerikai kaviár- és vajtartó, jelzett, javításra szorul, d: 14 cm
1933159
11073
367
22000
Antique
Ezüst (Ag.) nyelű osztriga villa és kés készlet, jelzett, eredeti dobozában, h: 15 ás 16,5 cm (6×)
1887124
11074
367
Antique
cca 1900 Díszes fém teamelegítő, jelzett, m:30 cm 1887148
11075
367
5500
Antique
Art deco márvány tintatartó szett, tapperrel, Welvárd és Palotay szigetelő vállalat jelzéssel , 29x18 cm
1926467
11076
367
110000
Antique
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF