Antik

Zahl der Lose: 32

11065.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

1889 Faragott fa kulacs monogrammal. 32 cm
11066.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tevan Margit (1901-1978: Jelenetek, fém dobozka, jelzett, sérült, d: 12 cm + iparművész fém doboz, 19×12×3,5 cm
11067.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

Asztali tintatartó szett, szép állapotban, csiszolt üveg tintatartóval, alján jelzett, 10×17×6 cm
11068.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

2 db alpakka kínáló és vajtartó, egyik mellé majdnem hozzávaló üveg fedő 21 cm, 17 cm
11069.

Rufpreis:
3 000 HUF

Angol jelzett alpakka mustár kínáló rózsaszín üveggel. 16x15 cm
11070.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzett halas ón tál. d: 23 cm
11071.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régi amerikai kaviár- és vajtartó, jelzett, javításra szorul, d: 14 cm
11072.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst (Ag.) nyelű osztriga villa és kés készlet, jelzett, eredeti dobozában, h: 15 ás 16,5 cm (6×)
11073.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

cca 1900 Díszes fém teamelegítő, jelzett, m:30 cm
11074.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Art deco márvány tintatartó szett, tapperrel, Welvárd és Palotay szigetelő vállalat jelzéssel , 29x18 cm
11075.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

11076.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF