https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Technik Zahl der Lose: 35
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1820789
17303
367
0
100
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
2011 EOS Rendszer, Canon prospektus, Bp., Canon Hungaria Kft.
Das Lot is nicht erreichbar
1905239
17304
367
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Morvay György-Szimán Oszkár (szerk.:) Fotozsebkönyv. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2064219
17305
367
0
1200
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
A pamutfonás kézikönyve. Szerk.: Tóth Béla. Bp.,1954, Könnyűipari Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 600 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2047975
17306
367
0
2000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Bárány Nándor: Optikai műszerek elmélete, és gyakorlata I. Bp., 1953, Országos Magyar Természettudományi Múzeum, XVI+723 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. Megjelent 1000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2047979
17307
367
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Lakk és festék zsebkönyv. Szerk. Dr. Kovács Lajos. Bp., 1972, Műszaki. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói nyl-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1970273
17308
367
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Paul Ilona-Zsille Zsigmondné: Keresztszemes hímzésminták. Bp., 1974, Minerva. Kiadói papírkötésben.+Lengyel Györgyi: Kézimunkák. Bp.,1975, Magyar Nők Országos Tanácsa-Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1827217
17309
367
0
1600
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Ludwig Dietz: Ventilations- und Heizungs-Anlagen. Oldenbourgs Technische Handbibliothek. Mit Einschluss der wichtigsten Untersuchungs-Methoden. Ein Lehrbuch für Ingenieure, Architekten, Studierende, Besitzer von Ventilations- und Heizungsanlagen. München-Berlin, 1909, R. Oldebourg. Szövegközti ábrákkal, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel./ Linen-binding, in German language.
Das Lot is nicht erreichbar
1779526
17310
367
0
2000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Riegler Gyuláné-Tóth Csaba: Alkatrészek készítésének technológiája a ruhaipari szakmákban. Bp.,2001, Műszaki. 9. kiadás. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1833413
17311
367
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Könyvklub: A kerékpár. Bp., 1997.
Das Lot is nicht erreichbar
1645659
17312
367
0
10000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Kvassay Jenő: Mezőgazdasági vízműtan. Mezőgazdasági rész. Bp., 1880, Ráth Mór.
Das Lot is nicht erreichbar
2103303
17313
367
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
75 éves a Budapesti Elektromos Művek. Bp., 1968, Kossuth. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse