Morva Rezső: Kézikönyv az összes gőzkazánok, locomobil és cséplőgépek kezeléséről. Az összes stabil- és locomobil-gőzkazánok és locomobil-gőzgépekről vizsgázók előkészítésére. Győr, 1901.,Győregyházmegye Könyvsajtója, IV+150 p. Negyedik, bővített kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, két kijáró lappal.
Iparosok olvasótára I-X. kötet egybe kötve. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp.,1903-1914, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Gottermayer féle kopott egészvászon-kötésben. Több egészoldalas és kihajtható táblával. Benne, többek között a világkiállítás kihajtható helyszínrajzával és más érdekességekkel
Szabó Lajos, Szabó Miklós, Szőke Mihály, Zsohár János (szerk.): Nemzetközi Mezőgazdasági Műszerkiállítás Budapest 1960. Papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Bp., 1960, FM. Fekete-fehér képekkel illusztrált.
Heinrich Lottner: Leiftaden zur Bergbaukunde. 2. köt. Berlin, 1873, Julius Springer, VIII+444 p.+ 6 t. (egészoldalas, részben kihajtható, litografált képtáblák.) Szövegközti fametszetekkel. Német nyelven. Későbbi átkötött aranyozott félbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésekkel, kissé foltos lapokkal.
A magyar pamutipar részvénytársaság szemináriuma 1939-1940. Bp.,1940, Magyar Pamutipar Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen.
Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.