Gläser Zahl der Lose: 69
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2119279
11243
366
Glass-objects
L Szabó Erzsébet (1935-): Üveg váza, többrétegű, anyagában színezett, alján jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2117565
11244
366
Glass-objects
R. Lalique jelzéssel: Levélmintás üveg váza, formába öntött, m: 16 cm 2013147
11245
366
26000
Glass-objects
Lalique "Loriol" tál, formába öntött, csiszolt és maratott kristályüveg, jelzett (Lalique France), XX. század második fele, talpán karcos / Lalique "Loriol" bowl (Vase), hallmarked, m:13 cm, 30×21 cm 1899972
11246
366
Glass-objects
Muranoi formába fújt díszkancsó, több rétegű borostyánszínű, tejopál díszítéssel, jelzés nélkül, hibátlan, m:39 cm
2072905
11247
366
Glass-objects
Fújt váza, Veinini jelzéssel, két rétegű, apró karcolásokkal, m: 25 cm
2013141
11248
366
Glass-objects
Egermann Bohemia virágos talpas váza, plasztikus kézzel festett virágszirmokkal,hibátlan, jelzés nélkül, m:15,5 cm 2088835
11249
366
Glass-objects
Csiszolt ólomkristály váza, jelzett (lekopott), címkés ragasztással, karcolásokkal m:25,5 cm
2123867
11250
366
Glass-objects
Üveg whiskys készlet, hámozott és metszett díszítéssel, matricával jelzett, hibátlan, 7 db, m: 8,5 és 11,5 cm
2100271
11251
366
Glass-objects
Fújt fodros szélű váza, kézzel festett, aranyozott, apró kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 29,5 cm
2119135
11252
366
Glass-objects
Art deco papagájos achátüveg kínáló, jelzés nélkül, kis csorbával, m: 15 cm 2119696
11253
366
11000
Glass-objects
Kristályüveg kínáló, három lábon álló, kis kopásokkal, d. 29 cm
2123185
11254
366
Glass-objects
XX. sz. eleje: 4 db üvegdugós üveg. italos, gyógyszeres. M 18 -28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF