Gläser Zahl der Lose: 69
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2117494
11255
366
Glass-objects
Fújt üveg gyertatartó, jelzett (Livio Seguso), tetején apró karcolások, m: 8,5 cm 2117580
11256
366
Glass-objects
DaVinci kristályüveg pezsgőhűtő vödör, metszett, jelzett, m: 19 cm
2118318
11257
366
Glass-objects
Formába öntött, szakított üveg váza. Eozin máz szerű festéssel. 29 cm Hibátlan. 2036142
11258
366
Glass-objects
Alpakka fedeles ólomkristály doboz, jelzett (SUM), apró csorbákkal, d:23,5 cm m:8 cm 2119117
11259
366
Glass-objects
Ajka ólomkristály váza, metszett, jelzett, m: 24 cm, enyhe kopásnyomokkal 2122415
11260
366
4600
Glass-objects
Aranyozott, metszett üveg kínáló tálka. Galamb és virág mintákkal d: 12,5 cm Kis kopásokkal, egy darab lepattanással 2088862
11261
366
Glass-objects
Csiszolt kétrétegű ólomkristály váza, horpadt, jelzett ezüst peremmel, karcolásokkal, csorbával m:14 cm
2036040
11262
366
Glass-objects
6 db üveg késbak, sérülésekkel, h: 11 cm
2060602
11263
366
Glass-objects
2119295
11264
366
Glass-objects
Gallé jelzéssel virágmintás váza, többrétegű, kis kopásokkal, m: 20 cm 2119383
11265
366
Glass-objects
4711 régi parfümos üveg, tartalom nélkül, alján Budapesten eredeti minőségben készült felirattal, h: 24 cm 2077626
11266
366
Glass-objects
Fújt váza, több rétegű, jelzés nélkül, apró karcolásokkal, m: 25,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF