XX sz. eleje: Sakk és dáma készlet. Nagy méretű, kézzel festett, lakkozott fa, hal és vízi motívumokkal díszítve. Néhány fehér figura feje lejár. / Vintage, hand painted chess and dame game 62x60 cm
XIX. sz. vége, Kína: Ópiumpipa. Figurális faragványokkal díszített csont, fa, poncolt ezüst rátéttel. / Chinese opium pipe. Ebony, wood and silver. 43 cm
XIX. sz.: Öntöttvas kályhaajtók. 2db. Egyik florális, másik florális és puttó motívum díszítéssel. 15,5x21,5 és 22x22 cm. Jó állapotban/XIX. century stove doors, 2 pcs
Ón amfora alakú díszedény, Strassburg 1908 Pekár Imre gravírozással, feltehetően Pekár Imre (1838-1923. július 12.) gépészmérnök, feltaláló, malomtechnológus, közgazdasági író, az MTA tagja részére készített díj, horpadásokkal és festékfolttal, h: 32 cm
XIX. sz: Jelzett kínai ópiumpipa- Kézzel festett porcelán, fém, gazdagon díszített, virág és madár motívumokkal, 13 cm, szárral 30 cm / Antique Chinese opium pipe. Richly ornamented, porcelain and metal with dragon and monkey figure. 13 (30) cm