Antik Zahl der Lose: 23
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2123771
11030
366
Antique
XIX. sz. eleje: Bronz pecsétnyomó figurális vésettel. 2,5x2,2 cm 2123928
11031
366
Antique
cca 1900 Pantográf (térkép nagyító) A. Konte. jelzett, sérült papírdobozban 35 cm
2117856
11032
366
Antique
Kihúzható réz látcső 17 cm 1989694
11033
366
Antique
Távol keleti kézzel festett csont lap, apró lepattanással, 3×11 cm
2117649
11034
366
Antique
cca 1910 3 db régi aranyozott, díszes, fém kanál, jelzett, kopásnyomokkal, h: 18 cm
2122039
11035
366
Antique
Ezüst(Ag) nyelű kések, Solingen pengével, 6 db, jelzett, h: 17 cm 2122171
11036
366
Antique
Antik ereklyefedő vagy ereklyetartó, hímzett, díszes, két türkiz színű kővel (további három kő hiányzik) kirakva, kopottas állapotban, h. ca. 30 cm 2123860
11037
366
Antique
Fischer Vilmos Stralendorf térképszögmérő kinyomtatott leírással 26 cm 2120840
11038
366
Antique
XIX. sz. eleje: B. Martin, London mikroszkóp, réz, jelzett, hiányos, egy lencse eltört, nem hozzá való tartóval / Vintage microscope with missing parts.
2122566
11039
366
Antique
Christoffle ezüstözött ón csigás váza. Jelzett, 17 cm 2122569
11040
366
Antique
Bronzírozott ón ereklyetartó 18 cm 2122576
11041
366
Antique
2 db ezüstözött fém fűszertartó edényke, kiskanállal, üvegbetéttel, d: 5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF