Juwelen Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2072919
19219
366
Jewellery
Ezüst(Ag) borostyánnal díszített gyűrű (borostyánon kis repedés), jelzett, méret: 51, bruttó: 3,7 g
2073062
19220
366
Jewellery
Ezüst(Ag) szíves, kinyitható gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 7,2 g
2073069
19221
366
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 3 cm, nettó: 4,16 g 2073054
19222
366
Jewellery
Ezüst(Ag) charm, jelzett, bruttó: 1,8 g 2072889
19223
366
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, jelzés nélkül, d: 8 cm, nettó: 5,13 g
2072895
19224
366
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, gyöngyház díszítéssel, Bulgari jelzéssel, d: 1,2 cm, bruttó: 2,3 g 2122509
19225
366
Jewellery
Ezüst (Ag) övre akasztható antik kulcstartó, florális díszítéssel, jelzett, 11,5x5 cm, nettó: 45,7 g 2122264
19226
366
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) csésze, gravírozott felirattal, jelzett, m: 7,5 cm, nettó: 109,5 g 2004815
19227
366
22000
Jewellery
Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, nettó:130 g, h:28 cm
2121914
19228
366
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) villák, jelzettek, 8 db, h: 17 cm, nettó: 300 g
2023884
19229
366
Jewellery
2102902
19230
366
Jewellery
Ezüst(Ag) nagy kanál, hajlított szárral + teáskanál, jelzett, nettó: 132 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF