Juwelen

Zahl der Lose: 237

3 db ezüst töltőceruza sérülésekkel. letört fülekkel.
19147.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst(Ag) nyaklánc, szív alakú medállal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 8,5 g
19148.

Rufpreis:
1 000 HUF
17

Ezüst(Ag) szarvas medál, jelzett, 2×2 cm, nettó: 2,2 g
19149.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 10,2 g
19150.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) osztott szemes masszív karlánc, jelzett, h: 17 cm, nettó: 33 g
19151.

Rufpreis:
1 000 HUF
22

Ezüst(Ag) masszív pancer karlánc, jelzett, h: 21 cm, nettó: 29,5 g
19152.

Rufpreis:
2 000 HUF
21

Ezüst(Ag) filigrán karlánc, jelzés nélkül, h: 19 cm, nettó: 8 g
19153.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, d: 1,8 cm, nettó: 3,1 g + bizsu gyűrű
19154.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst mandzsetta és kitűző, korall dísszel. 14 g
19155.
Materialzeichen

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst cigaretta tárca. Jelzett. 137g, 11,5x8,5 cm
19156.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Ezüst cigaretta tárca, sérült zománc díszítéssel. Jelzett. 197 g, 8x13,5 cm
19157.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Arany, 9 K gyűrű saját dobozában 0,94 g
19158.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF