Juwelen Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2118311
19147
366
3400
Jewellery
3 db ezüst töltőceruza sérülésekkel. letört fülekkel. 2121727
19148
366
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, szív alakú medállal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 8,5 g 2121752
19149
366
Jewellery
Ezüst(Ag) szarvas medál, jelzett, 2×2 cm, nettó: 2,2 g 2121658
19150
366
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 10,2 g 2121741
19151
366
Jewellery
Ezüst(Ag) osztott szemes masszív karlánc, jelzett, h: 17 cm, nettó: 33 g 2121704
19152
366
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív pancer karlánc, jelzett, h: 21 cm, nettó: 29,5 g 2121733
19153
366
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán karlánc, jelzés nélkül, h: 19 cm, nettó: 8 g 2121684
19154
366
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, d: 1,8 cm, nettó: 3,1 g + bizsu gyűrű 2122272
19155
366
3400
Jewellery
Ezüst mandzsetta és kitűző, korall dísszel. 14 g 2123247
19156
366
13000
Jewellery
Ezüst cigaretta tárca. Jelzett. 137g, 11,5x8,5 cm
2123250
19157
366
Jewellery
Ezüst cigaretta tárca, sérült zománc díszítéssel. Jelzett. 197 g, 8x13,5 cm 2122578
19158
366
Jewellery
Arany, 9 K gyűrű saját dobozában 0,94 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF