Juwelen

Zahl der Lose: 237

Ezüst(Ag) "DAD" gyűrű, jelzett, deformációval, méret: 57, nettó: 5 g
19132.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus kék kővel, jelzett, méret: 52, bruttó: 1,5 g
19133.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, Yin Yang jellel, jelzett, deformációval, méret: 58, bruttó: 1,4 g
19134.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) leveles gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 1,7 g
19135.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) karikagyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 3,9 g
19136.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 52, bruttó: 1,6 g
19137.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) karikagyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 3,4 g
19138.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) dupla soros gyűrű, markazittal, jelzett, méret: 58, bruttó: 2,4 g
19139.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, fekete kővel, jelzett, méret: 50, bruttó:1,9 g
19140.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, cirkónia kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 2,4 g
19141.

Rufpreis:
1 200 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) mandzsetta gomb, párban, jelzett, nettó: 8,8 g
19142.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst (Ag) és gyöngyház fülbevaló és medál szett, jelzett 12,32 g 3,5 cm, 5,5 cm
19146.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF