Juwelen Zahl der Lose: 237
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2093853
19207
366
Jewellery
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, köves medállal, jelzett, h: 48 cm, 2×2 cm, bruttó: 9,6 g 2093830
19208
366
Jewellery
Ezüst(Ag) charm, Pandora jelzéssel, h: 2 cm, nettó: 2 g 2065990
19209
366
Jewellery
Ezüst(Ag) kör alakú fülbevalópár, jelzett, d: 1,5 cm, nettó: 1,7 g 2066017
19210
366
Jewellery
Ezüst(Ag) modern gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 5,2 g 2065881
19211
366
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, medállal, jelzett, h: 58 cm, 4,5×2,5 cm, nettó: 12,9 g
2087122
19212
366
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, jelzett, köves bizsu medállal, h: 44 cm, bruttó: 6,7 g
2086986
19213
366
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, szív medállal, jelzett, h: 46 cm, 2×1,5 cm, nettó: 10,5 g 2087060
19214
366
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámos gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 2,5 g
2087082
19215
366
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, zománcozott díszítéssel (kis sérüléssel), jelzett, méret: 51, bruttó: 3,1 g
2072909
19216
366
Jewellery
Ezüst(Ag) szoliter gyűrű, jelzett, kis hibával, méret: 52, bruttó: 1,96 g 2087127
19217
366
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, Bulgari jelzéssel, h: 17 cm, bruttó: 10 g
2086982
19218
366
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) filigrán karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 13,6 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF