https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 189
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1884277
15583
366
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Gilbert Gile Nicaud: Pelletier Doisy repülőútja Páristól Tokióig. Fordította: Dr. Szilber József. De La Vaulx gróf. a nemzetközi aero-szövetség elnökének előszavával térképmellékletekkel és képmellékletekkel. Hat Világrész. Utazások és felfedezések. XXIII. Bp.,1927, Világirodalom Könyvkiadóvállalat, 184 p. Kiadói papírkötésben, kissé foltos hátsó borítóval, 8 lap kijár.
Das Lot is nicht erreichbar
1785963
15585
366
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Évszázadokon át - Tolna megye történetének olvasókönyve 2. Szerk.: K. Balog János. Bp., 1983, Tolna Megyei Levéltár, (Szekszárdi Nyomda-ny.), 606 p. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval. Megjelent 1300 példányban. 1785183
15586
366
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Mező András (szerk.): Szamosközi tanulmányok. Fehérgyarmat, 1988. Fehérgyarmati Városi Tanács. 351p. Aranyozott nyl kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1786031
15587
366
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Utassy Miklós: Kocsér története 1977-2000. Kocsér, 2000, Szerzői kiadás. Kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1757747
15590
366
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Nyisztor Zoltán: Felhőkarcolók, őserdők,hazátlanok. Magyar Katolikus Írók Könyvei. Bp., é.n., Magyar Katolikus Írók Könyvei, (Pallas-ny.) Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1719158
15591
366
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Sándor: Hajdúhadház története. Debrecen, 1992, Piremon. Két kihajtható térkép-melléklettel, és 3 egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés. Reprint.
Das Lot is nicht erreichbar
1719353
15592
366
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Horváth László: Vámosgyörk évszázadai. Vámosgyörk, 2002, Vámosgyörk Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1802376
15593
366
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Veress Géza (szerk.): Debrecen története 5. - Tanulmányok Debrecen 1944 utáni történetéből Debrecen, 1997
Das Lot is nicht erreichbar
1786117
15594
366
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Romváry Ferenc: Pécs szobrai. Szobrok, épületszobrok, emlékművek, emléktáblák. Pécs, 1982, Pécs m. város Művelődésügyi Osztálya. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, néhány felvágatlan lappal.
Das Lot is nicht erreichbar
1719403
15596
366
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz Imre: Arló, Borsodszentgyörgy, Járdánháza, Hódoscsépány története egyházi levéltári források tükrében. Miskolc, 1991, Borsodi Nyomda, 427 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. 1765583
15598
366
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Báránd története és néprajza. Szerk.: Balassa Iván. Báránd, 1985, Új Élet Mgtsz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1962930
15600
366
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Presence de la France. hn., 1962, Art et Style. Francia nyelven. Kiadói papírkötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse