Évszázadokon át - Tolna megye történetének olvasókönyve 2. Szerk.: K. ... https://www.darabanth.com/de/366-Fernauktion/366.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000001/Evszazadokon-at-Tolna-megye-tortenetenek-olvasokonyve-2-Szerk-K-Balog-Janos-Bp-198~II1785963
1785963
15585
366
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Évszázadokon át - Tolna megye történetének olvasókönyve 2. Szerk.: K. Balog János. Bp., 1983, Tolna Megyei Levéltár, (Szekszárdi Nyomda-ny.), 606 p. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóval. Megjelent 1300 példányban.
: tánczos_gábor