Karl Baedekker: Belgien und Holland nebst dem Großherzogtum Luxemburg.... https://www.darabanth.com/de/366-Fernauktion/366.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000001/Karl-Baedekker-Belgien-und-Holland-nebst-dem-GroC39Fherzogtum-Luxemburg-Leipzig-1904-Baedekker-X~II2118539
2118539
15008
366
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Karl Baedekker: Belgien und Holland nebst dem Großherzogtum Luxemburg. Leipzig, 1904., Baedekker, XL+504 p. 23. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, egy térkép kijár, az elején és a végén kihajtható térkép szakadt, a gerincen kis sérüléssel.
: karap_norbert