Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Karl Baedekker: Belgien und Holland nebst dem Großherzogtum Luxemburg. Leipzig, 1904., Baedekker, XL+504 p. 23. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, egy térkép kijár, az elején és a végén kihajtható térkép szakadt, a gerincen kis sérüléssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert