https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Märchen Zahl der Lose: 42
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2105441
17354
366
0
1400
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Csongrádi János: Vasgyúró kalandjai. Csongrádi János rajzaival. Bp.,[1944.],Forrás, 71+1 p. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2118249
17355
366
0
1400
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Dr Kiss Dezső: Fog Ferkó. Írta és rajzolta: - -. Kifestő. Bp., én., Magyar Hirdető (Zrínyi-ny.), 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2121161
17356
366
0
1200
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Henny Koch: Bébi. Történet egy huncut "fiús" leányról. Ford.: Gáspárné Dávid Margit. Bébi története I. Bp.,1929,Nova. II. kiadás. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötésben, foltos lapszélekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
2102700
17357
366
0
800
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Tutsek Anna: Az élet iskolája. Fejes Gyula rajzaival. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos elülső szennylappal, a hátsó szennylapon firkával, laza fűzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
2121793
17358
366
0
2000
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
2 db könyv - Kästner, Erich: Emil és a detektívek; Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2094144
17359
366
0
1200
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Lovik Károly: A leányvári boszorkány. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1993661
17360
366
0
1600
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Faylné-Hentaller Mária : Leányévek. Elbeszélések. Bp. (é.n.) Lampel. 1t. (címkép) 288p. + 5t. (képtáblák). Kiadói, festett, aranyozott egészvászon-kötésben, szecessziós könyvdíszekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
1884904
17361
366
0
1200
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Balogh Béni: Magyar regék és mondák. Győrfi András illusztrációival. Bp., 2006, Ciceró. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1966182
17362
366
0
900
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Gunilla Hansson Grethe Fagerström Peti, Ida és Picuri. Móra Könyvkiadó, 2017. Szexuális felvilágosító könyv. Kiadói papírborítékban. 1966185
17363
366
0
1200
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Balázs Béla: A hét királyfi. Würtz Ádám grafikáival. Bp., 1984. Móra. Kiadói kartonálásban
Das Lot is nicht erreichbar
1966183
17364
366
0
900
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
A medvefiú. Finnugor népek meséi. Urai Erika rajzaival. Bp.,1984 Európa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1815377
17365
366
0
800
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Sziráky Judit: A csillagvadász. Fazekas Lajos rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse