Tétel

Katalognummer:

11135.
Beendet 365. Fernauktion
Porzellan

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Herendi virág mintás porcelán cigaretta tartó és csikknyomó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8x5x5 cm, m: 5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit