Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2109165
30641
365
5500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1999. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Kiss Ernő" Ag emlékérem pár (35,05g/0.640g/42,5mm) T:1 Adamo GS17 2112149
30642
365
Numismatik
Bors István (1938-2003) 1980. "Liszt Ferenc / Zeneiskolai tanárok VI. kamarazenei találkozója Kaposvár 1980" kétoldalas Br emlékérem eredeti dísztokban (105mm) T:1- 2112161
30643
365
Numismatik
1982451
30644
365
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1973. "István - Géza / Ezer éves Esztergom 973-1973" kétoldalas Br plakett (301,14g/100mm) T:1- / Hungary 1973. "István - Géza / 1000th Anniversary of Esztergom 973-1973" double-sided Br plaque. Sign.: Miklós Borsos (301,13g/100mm) C:AU 2113093
30645
365
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967" Br emlékérem tokban (42,5mm) T:2
2110936
30646
365
Numismatik
Bory Jenő (1879-1959) 1932. "Prohászka Ottokár Székesfehérvár XV. Püspöke 1858-1927 / Ottokár Püspök Székesfehérvárott Épülő Emléktemploma 1932." kétoldalas, ezüstöztt Br emlékérem (54mm) T:2 HP 1516. 2110475
30647
365
Numismatik
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. József nádor 50 éves nádori jubileum Br emlékérme "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (53mm) T:2 több ph. Hungary 1846. Election jubilee of Joseph Archduke Br commemorative medallion (53mm). Sign.: Josef Daniel Boehm (1794-1865) C:XF multiple edge errors HTÉ 936. 2104808
30648
365
Numismatik
2095418
30649
365
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "Szent Jobb országjárása / Szent István halálának 950. évfordulója" Br emlékérem (70mm) T:1- 2081143
30650
365
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" Br és Ag emlékérem pár (36,78g/0.925/42,5mm) T:1 patina 2080888
30651
365
Numismatik
Buda István (1952-) 1987. "MÉE Budapest - Pálfy Tamás Palotai Várkapitány" Br és Ag emlékérem pár (35,71g/0.835/42,5mm) T:1 Adamo BP23
2081014
30652
365
4400
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" Br és Ag emlékérem pár (35,24g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo BP26
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF