Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 308

Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1996. "MÉE 26. Vándorgyűlése - Szeged Ópusztaszer Kecskemét" Ag emlékérem kapszulában (36,18g/0.925/42,5mm) T:1(PP) patina
30689.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1996. "MÉE 26. Vándorgyűlése Szeged Ópusztaszer / Az első országgyűlés és az Ond-Kalán nemzetség emlékére" Ag emlékérem kapszulában (36,53g/0.925/42,5mm) T:1(PP) patina
30690.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Fritz Mihály (1947-) 2002. "Signum Laudis - Diocesis Albaregalensis / Zelo Zelatus Sum 1777-2002" peremén jelzett ezüst emlékérem dísztokban (33,31g/0.925/42,5mm) T:PP
30691.

Rufpreis:
4 000 HUF

30692.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Fülöp Zoltán (1951-) 1981. "Bartók Béla / A kékszakállú herceg vára" Ag emlékérem piros műbőr tokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:1 (eredetileg PP)
30693.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest - Parlament / Királyi szent ereklyék" Ag emlékérem sérült tokban, angol és német nyelvű tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:1 (PP) patina
30694.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Fülöp Zoltán (1951-) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére" Ag emlékérem sérült dísztokban (157,66g/0.999/65mm) T:1- (PP) patina
30695.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Fűz Veronika (1951-) 1991. "Bajai Éremgyűjtők - Horthy Miklós Bajai Látogatása Emlékére" ezüstözött Br emlékérem (42,5mm) T:PP felületi karc Adamo BA8
30696.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gál Dezső (1870-?) 1921. "VIII. Kerületi Községi Főreáliskola 50 éves fennállásának emlékére 1871-1921" Br emlékérem (44mm) T:2 ph.
30697.

Rufpreis:
2 000 HUF

Garamkeszi János (1936-2014) 1971. "Hazánk felszabadulásának 35. évfordulójára MÉE Salgótarjáni csoport - Nógrádi Sándor / Karancsberény" Br emlékérem sérült "ÁPV" tokban (38mm) + DN "Salgótarján" Br emlékérem sérült "ÁPV" tokban (32mm) T:1
30698.

Rufpreis:
800 HUF

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag és Br emlékérem pár (34,95g/0.640/42,5mm) T:1  Adamo ST2
30699.

Rufpreis:
5 000 HUF

Garamkeszi János (1936-2014) DN "Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola" Br emlékérem, hátoldalon gravírozva (60mm) T:1-
30700.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF