Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1989546
30592
365
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Országos Testnevelési Tanács" Br érem (61mm) T:2- ph Hungary 1926. "National Sport Committee" Br medallion. Sign.: Lajos Berán (61mm) C:VF edge error
2110541
30593
365
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Dr. Springer Ferenc emlékére - Ferenc Városi Torna Club" Br emlékérem (57mm) T:2 karc, több ph.
2104340
30594
365
Numismatik
Berán Lajos (1883-1943) 1931."Budapesti emlék" kétoldalas, vert Br emlékérem (79mm) T:1,1- 2090733
30595
365
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Budapesti emlék" Br emlékérem (80mm) T:1 2110262
30596
365
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1933. "TESZ-Nemzeti Munkahét" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1 HPII-232.
2110548
30597
365
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1933. "Gróf Klebelsberg Kunó, a Nemzeti Sportuszoda megteremtője 1930.XII.7. / Magyar Úszó Szövetség 1933" Br emlékérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (93,93g/61mm) T:2 ü.
2090749
30598
365
Numismatik
2080562
30599
365
Numismatik
Bogár Lívia (1957-) 1982. "Éremgyűjtők Csoportja Keszthely / Balatoni Íróhét 1932. IX. 9-11." ezüstpatinázott Br és Ag emlékérem pár (38,70g/0.835/42,5mm) T:1 patina Adamo KE25
2074878
30601
365
Numismatik
2080871
30602
365
6500
Numismatik
Bogár Lívia (1957-) 1987. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport SOS / Battonyai Gyermekfaluért" ezüstpatinázott Br és Ag emlékérem pár (35,93g/0.835/42,5mm) T:1 Adamo KE48
2112501
30603
365
Numismatik
2094059
30604
365
4200
Numismatik
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Gyöngyös 1334-1984" jelzett Ag emlékérem ÁPV plombált sérült műanyag tokban (31,27g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS1
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF