https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 308

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Országos Testnevelési Tanács" Br érem (61mm) T:2- ph  Hungary 1926. "National Sport Committee" Br medallion. Sign.: Lajos Berán (61mm) C:VF edge error
1
30592.

Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Országos Testnevelési Tanács" Br érem (61mm) T:2- ph Hungary 1926. "National Sport Committee" Br medallion. Sign.: Lajos Berán (61mm) C:VF edge error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Dr. Springer Ferenc emlékére - Ferenc Városi Torna Club" Br emlékérem (57mm) T:2 karc, több ph.
1
30593.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Dr. Springer Ferenc emlékére - Ferenc Városi Torna Club" Br emlékérem (57mm) T:2 karc, több ph.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1883-1943) 1931."Budapesti emlék" kétoldalas, vert Br emlékérem (79mm) T:1,1-
1
30594.

Berán Lajos (1883-1943) 1931."Budapesti emlék" kétoldalas, vert Br emlékérem (79mm) T:1,1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Budapesti emlék" Br emlékérem (80mm) T:1
1
30595.

Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Budapesti emlék" Br emlékérem (80mm) T:1

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Berán Lajos (1882-1943) 1933. "TESZ-Nemzeti Munkahét" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1 HPII-232.
1
30596.

Berán Lajos (1882-1943) 1933. "TESZ-Nemzeti Munkahét" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1 HPII-232.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1933. "Gróf Klebelsberg Kunó, a Nemzeti Sportuszoda megteremtője 1930.XII.7. / Magyar Úszó Szövetség 1933" Br emlékérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (93,93g/61mm) T:2 ü.
1
30597.

Berán Lajos (1882-1943) 1933. "Gróf Klebelsberg Kunó, a Nemzeti Sportuszoda megteremtője 1930.XII.7. / Magyar Úszó Szövetség 1933" Br emlékérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (93,93g/61mm) T:2 ü.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1937. "BSZKRT Sportegyesülete 1912-1937" kétoldalas Br emlékérem (62mm) T:1
1
30598.

Berán Lajos (1882-1943) 1937. "BSZKRT Sportegyesülete 1912-1937" kétoldalas Br emlékérem (62mm) T:1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bogár Lívia (1957-) 1982. "Éremgyűjtők Csoportja Keszthely / Balatoni Íróhét 1932. IX. 9-11." ezüstpatinázott Br és Ag emlékérem pár (38,70g/0.835/42,5mm) T:1 patina Adamo KE25
1
30599.

Bogár Lívia (1957-) 1982. "Éremgyűjtők Csoportja Keszthely / Balatoni Íróhét 1932. IX. 9-11." ezüstpatinázott Br és Ag emlékérem pár (38,70g/0.835/42,5mm) T:1 patina Adamo KE25

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bogár Lívia (1957-) 1984. "Kecskemét / Állami Pénzverő Borsodnádasd-Budapest-Tápiószele" aranyozott, ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:PP
1
30601.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "Kecskemét / Állami Pénzverő Borsodnádasd-Budapest-Tápiószele" aranyozott, ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:PP

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bogár Lívia (1957-) 1987. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport SOS / Battonyai Gyermekfaluért" ezüstpatinázott Br és Ag emlékérem pár (35,93g/0.835/42,5mm) T:1 Adamo KE48
1
30602.

Bogár Lívia (1957-) 1987. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport SOS / Battonyai Gyermekfaluért" ezüstpatinázott Br és Ag emlékérem pár (35,93g/0.835/42,5mm) T:1 Adamo KE48

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1982. "650 éves Gyöngyös" Ag emlékérem (31,51g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS1
1
30603.

Bognár György (1944-) 1982. "650 éves Gyöngyös" Ag emlékérem (31,51g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Gyöngyös 1334-1984" jelzett Ag emlékérem ÁPV plombált sérült műanyag tokban (31,27g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS1
1
30604.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Gyöngyös 1334-1984" jelzett Ag emlékérem ÁPV plombált sérült műanyag tokban (31,27g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse