Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 70

1982. "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" Ag emlékérem eredeti tokban tanúsítvánnyal (25g/0.800/35x40mm) T:1 (PP)
30951.

Rufpreis:
4 000 HUF

DN "Mátyás Király Sportév 1943" egyoldalas hadifém plakett (80x40mm) + "Mátyás Király Sportév 1943" aranyozott hadifém gomblyuk jelvény (31x15mm) T:2 kopott aranyozás
30952.

Rufpreis:
3 000 HUF

1943. "IX. Nemzetközi Balatoni Sporthét" hadifém Levente plakett hátoldalon "LUDVIG" gyártói jelzéssel (70x52mm) +  miniatűr hadifém gomblyukjelvénnyel (31x22mm). Szign.: MASEFSZKY  T:1- kis oxidáció Hungary 1943. "9th International Week of Sports at Lake Balaton" war metal Levente plaque, on the reverse with makers mark "LUDVIG"  (70x52mm) + miniature buttonhole badge (31x22mm). Sign.: MASEFSZKY C:AU small corrosion Sallay 211/b.
30953.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1944. "Szent László sportév" egyoldalas hadifém plakett (63mm) + "Szent László sportév" Cu gomblyukjelvény (16mm) T:1-  Hungary 1944. "Saint László Sports Year" war metal commemorative medallion + "Saint László Sports Year" Cu buttonhole badge (16mm) C:AU  Sallay 212.
30954.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

~1947. "Budapesti Tekéző Alszövetség" egyoldalas öntött Br plakett. Szign.: MF (68x62mm) T:1-
30955.

Rufpreis:
3 000 HUF

1948. "Magyar Vitorlás Szövetség" fém plakett, kétoldalt furattal rögzítéshez (50x50mm) T:1-
30956.

Rufpreis:
4 000 HUF

1948. "M.O.SZ.K. S.E. / Varga László vándordíj 1948. III." fém díjplakett (55x46mm) T:2
30957.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "Lovassportért / Magyar Királyi 3. Honvéd Vegyesdandár Tüzérparancsnoka" Br plakett (58x93mm) T:1-,2
30958.

Rufpreis:
10 000 HUF

7db-os sport díjérem tétel, közte "Magyar Atletikai Szövetség" T:1--2-
30959.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vegyes 16db-os sport díjérem és emlékérem tétel, közte "Magyar Országos Torna Szövetség" jelzett Ag emlékérem, 1940. "Tornászbajnokságok" Br lemezjelvény, "Matolay Elek 1833-1883 / MOTESZ Ifjúsági Veresenyérme" kétoldalas Br emlékérem T:vegyes
30960.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF