DN "Mátyás Király Sportév 1943" egyoldalas hadifém plakett (80x40mm) +... https://www.darabanth.com/de/365-Fernauktion/365.0/Numismatik/Sportpreise-und-Sportgedenkmedaillen~2000010/DN-Matyas-Kiraly-Sportev-1943-egyoldalas-hadifem-plakett-80x40mm-plus-Matyas-Kiraly-SportC3~II2077220
2077220
30952
365
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Beschreibung: DN "Mátyás Király Sportév 1943" egyoldalas hadifém plakett (80x40mm) + "Mátyás Király Sportév 1943" aranyozott hadifém gomblyuk jelvény (31x15mm) T:2 kopott aranyozás
: ttg