Október fényei. Összeállította: Szily Ernő. Megjelent a Nagy Októberi Szocialista Forradalom hatvanadik évfordulójára. Bp., 1977, Kossuth. Kiadói kartonált kötés.
Mautner József: Egy voltam az ötvenezerből. Kaposvár, (1982), Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Egészvászon-kötésben, fém plakettel. A szerző által dedikált.
Langenscheidts Lilliput Ordbog: Dansk-Tysk. Berlin-Schöneberg,é.n.,Langenscheidt KG. Dán és német nyelven. Kiadói aranyozott nylon-kötés, a gerincen 249. számmal.
Langenscheidt's Lilliput Dictionary. Deutsch-Lateinish. Berlin-Schöneberg,én.,Langenscheidt. Német és latin nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen 13. számmal.
Langenscheidt's Lilliput Dictionary. German-English. Berlin-München,(1964),Langenscheidt. Német és angol nyelven. Kiadói aranyozott nylon-kötés, a gerincen 203. számmal.
Kossuth Lajos. Monokról indult el. 3. A szabadságharc bukása.1848-1979. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1979, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (650/08.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Kossuth Lajos. Monokról indult el. 2. A szabadságharc vezére, az ország kormányzója.1848-1978. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, kopottas gerinccel. Számozott (650/08.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Langenscheidt's Lilliput Dictionary. Russian-English. Berlin-München,(1964),Langenscheidt. Orosz és angol nyelven. Kiadói aranyozott nylon-kötés, a gerincen 253. számmal.