Langenscheidts Lilliput Ordbog: Svensk-Tysk. Berlin-Schöneberg,(1956),Langenscheidt. Svéd és német nyelven. Kiadói aranyozott nylon-kötés, a gerincen 243. számmal, kissé kopott gerinccel.
2 db könyv - József Attila: Álmában csönget egy picit. 2001, BKV. Kiadói papírkötés, jó állapotban + József Attila: Keresek Valakit. Pápa, 2005. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Langenscheidt's Lilliput Dictionary. English-Russian. Berlin-München-Zürich,(1965),Langenscheidt. Angol és orosz nyelven. Kiadói aranyozott nylon-kötés, a gerincen 252. számmal, kissé kopott borítóval.
Dr. Tóth Mihály-Tóth Mihály: 25. jubileumi kiadás. Kaposvár, én., Somogy M. Nyomdaipari Vállalat. Kiadói kemény-kötés. Megjelent 10 példányban, 4 számú példány.
Pataki Katalin: Mezőcsáti népi fazekasművészete. Szerk.: Kovács Mihály. Illusztrálta Feledi Gyula Kossuth-díjas grafikusművész. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kemény-kötés, kissé kopott borítóval, két kijáró lappal. Megjelent 1600 számozott példányban. Számozott (1600/1468.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Langenscheidt's Lilliput Dictionary. English-Swedish. Berlin-Schöneberg,(1965),Langenscheidt. Angol és svéd nyelven. Kiadói aranyozott nylon-kötés, a gerincen 281. számmal, kissé kopott borítóval.