Tutsek Anna: Cilike megyasszony lesz. Mühlbeck Károly rajzaival. Budapest, Uj idők Irodalmi Intézet Rt., (Singer és Wolfner). é.n.Színes, illusztrált, kiadói, karton kötésben Szép állapotban.
V. Oszejeva: A varázsige. A Davidova rajzaival. Fordította Bene Sándor. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó szennylapon és az elülső kötéstábla belsején gyerekfirkával, laza, részben kissé kijáró lapokkal.
Vegyes könyvtétel, 4 db: Hans Fallada: Mese a hűséges sünöcskéről. Würtz Ádám rajzaival.+Dala László: Mit mesélnek a hegyek? Szecskó Péter rajzaival+Megay László: Könyves könyv. Rékassy Csaba rajzaival.+Bolgár György: Híd a folyó felett. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1976-1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, az egyik foltos.
Földvári György: Tücsök az óceánon. Rajzolta: Őszi Zoltán. Szemigszőr kapitány történetei. Bp.,1988, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, az elülső borítón kisebb gyűrődéssel.