https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Märchen Zahl der Lose: 34
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2053640
17470
365
0
1000
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Somfay Margit: Mégis szép az élet. Bp., Szent István Társulat. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, tulajdonosi bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
2053617
17471
365
0
1000
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Tobisch Irén: Csodagyöngy és más mesék. Bp., Szent István-Társulat. Félvászon kötés, széteső állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1630586
17472
365
0
2800
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Benedek Elek: Katalin. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1910, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1789132
17473
365
0
1200
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Hajdu Zoltán: Forró vizet a kopacnak! Ion Creanga Könyvkiadó, 1972. Kisse laza félvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2013870
17474
365
0
1200
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Dallos Jenő: Tréfás ABC. Bp.,1977,Móra. Kiadói kartonált papírkötés, néhány szamárfüles lappal. 1789159
17475
365
0
800
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Cockrill, Pauline: Kis könyv a mackókról. Bp., 1993, Postabank. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1904623
17476
365
0
1000
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Benedek Elek: Katalin. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1921, Athenaeum. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1955384
17477
365
0
1400
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Avar Gyula: Névtelen hősök. Két tanító levelezése. Benedek Elek Kis Könyvtára. Bp.,[1911],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 82 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1924025
17478
365
0
3000
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Tutsek Anna: Szélvész kisasszony. Ifjúsági Könyvek. Bp.,én., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1924020
17479
365
0
3000
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Tutsek Anna: Az édes otthon. Mühlbeck Károly rajzaival. Ifjúsági Könyvek. Bp.,1904, Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1905702
17480
365
0
1000
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Weiser Ferenc: Alpesi fény. Ifjúsági elbeszélés a vörös Bécs életéből. Fordította: Belányi István. Bp.,1942,Korda Rt. Harmadik kiadás. Átkötött aranyozott műbőr-kötés, az elülső borítót bekötötték. 1727154
17481
365
0
1200
Books: Tales
Kunstobjekte & Papier
1
Arthur Ransome: Fecskék és fruskák. Fordította: Baloghy Mária. Szegő Éva rajzaival. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse