Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 162

Zsámbéki László: Magyar művelődéstörténeti kislexikon. Tudománytár. Bp.,1986, Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés.
15791.

Rufpreis:
1 000 HUF

15792.

Rufpreis:
3 000 HUF

15793.

Rufpreis:
3 000 HUF

15794.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

15795.

Rufpreis:
3 000 HUF

15796.

Rufpreis:
800 HUF

Bagyinszki-Tóth: Magyar várak. Debrecen, Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15797.

Rufpreis:
1 200 HUF

Marossy Endre: 1956 fiadnak hagyd örökül. Debrecen,(2006), Tóth Könyvkereskedés és Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben
15798.

Rufpreis:
800 HUF

M. V. Kratochvíl: Felfedezők és hódítók. Zdeněk Burian illusztrációival. Ford.: Szoldin Alfréd. Pozsony, 1965, Slovenské Vydavatelstvo Krásne. Kiadói egészvászon-kötés.
15799.

Rufpreis:
800 HUF

Gonda Imre - Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1987, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval. Niederhauser Emil által dedikált példány!
15800.

Rufpreis:
2 000 HUF

A világtörténelem nagy korszakai 2 kötete: A keresztes háborúk kora, Az ellenreformáció kora. Bp.,é.n., Forrás, 320, 320 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kissé kopott borítókkal, az egyikből kijáró lapokkal.
15801.

Rufpreis:
1 000 HUF

15802.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF